Prírodná kozmetika od 1001 REMEDIES

Prírodná starostlivosť a moderná aromaterapia

1001 REMEDIES je anglická značka aromaterapie a kozmetiky s francúzskymi koreňmi. Spoločnosť bola založená z lásky a starostlivosti matky a ponúka moderné výrobky založené na tradičných receptoch - pre rovnováhu a pohodu v našom rýchlo sa rozvíjajúcom svete.

Marken / 1001 REMEDIES

1001 REMEDIES: 1 produkt

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Keď sa zakladateľka značky Sofia s dcérou z Paríža presťahovala do Londýna, cítila potrebu urobiť pre obe niečo dobré a vidieť svoju dcéru vyrastať vo svete pohody, prírody a autenticity. Na základe domácich liekov a aromaterapeutických receptúr svojho strýka - farmaceuta, šla do práce v známom francúzskom aromaterapeutickom laboratóriu. Cieľom bolo skombinovať známe tradičné, exotické ingrediencie a najmodernejšie vedy s nádychom parížskeho „Je ne sais quoi“, aby vznikla súčasná verzia domácich liekov jej strýka.

Udržateľnosť a ekologické pestovanie sú rovnako dôležité ako spolupráca so známymi francúzskymi laboratóriami, aby bolo možné ponúknuť najvyššiu kvalitu. 1001 REMEDIES kombinuje vedomosti aromaterapie generácií s inovatívnymi vedeckými informáciami pre každodenný blahobyt v modernej dobe udržateľným spôsobom.

Ochrana životného prostredia je tiež ústrednou otázkou: pracujete s prírodou a nie proti nej. Baleniu sa preto dôsledne venuje pozornosť aj udržateľnosti a recyklovateľnosti. Zároveň je eticky správny a spravodlivý obchod najvyššou prioritou. To je jeden z dôvodov, prečo 1001 REMEDIES podporuje dievčatá prostredníctvom iniciatívy - EFA Marocco - a ženy v oblasti výroby arganového oleja prostredníctvom UCFA.

1001 produktov REMEDIES sú:

  • peta certifikované
  • vegan
  • vyrobené vo Francúzsku
  • bez pesticídov, parabénov, ftalátov a syntetických farieb a vonných látok.