Prírodná kozmetika od AKANE

Prírodná starostlivosť založená na výťažkoch z jabĺk a extraktov z jablkových listov

Francúzska značka AKANE je skratkou ekologickej certifikovanej prírodnej kozmetiky s antioxidačnými účinkami jablka Akane. Inšpirovaná ázijskými kozmetickými rituálmi a ich holistickým prístupom k starostlivosti o pleť vytvorila inovatívne a vysokokvalitné kozmetické produkty.

Marken / AKANE

AKANE: 19 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Kozmetika, ktorá bola vyvinutá v parížskej štvrti Montmartre, sa vyrába v Hérault. Jedným z hlavných zameraní rodinného podnikania je partnerstvo s miestnymi dodávateľmi a poľnohospodármi - jablká a listy jabĺk pochádzajú z Corrèze v strednom Francúzsku. AKANE ponúka vysokokvalitnú francúzsku starostlivosť, ktorá bola inšpirovaná sofistikovanosťou, zmyselnosťou, holistickým prístupom a kozmetickými rutinami kozmetiky Ďalekého východu.

Hlavnou ingredienciou je jablko Akane - tiež známe ako Primerouge alebo Tokyo Rose - odroda vyšľachtená v Japonsku, ktorá má žltú farbu a takmer celú červenú farbu. Je známy svojou vyváženou chuťou a bielou dužinou. Pre koktail s aktívnou látkou AKANE Oléoactif sa používajú olejové extrakty z ovocia a listov jablka Akane. Je nielen bohatý na antioxidanty, ako sú polyfenoly kvercetín a Sieboldin, ale obsahuje aj omega mastné kyseliny, ktoré chránia pokožku vďaka použitému oleju z divokej ruže.

Produkty AKANE sú:

  • certifikované ECOCERT & Cosmébio
  • parfumované čisto prírodnými vôňami
  • bez parabénov, minerálneho oleja, PEG a silikónu
  • bez SLS / SLES, EDTA a fenoxyetanolu
  • bez testovania na zvieratách - takisto sa nevyvážajú do Číny
  • vyrobené vo Francúzsku