Prírodná kozmetika od firmy ALAVI

Prírodná starostlivosť z Chorvátska - pre tvár a telo

ALAVI je vysokokvalitná prírodná kozmetika vyrobená z najlepších a najčistejších surovín. Každý výrobok je jedinečný svojím zložením a vyživuje nielen kožu, ale aj sebaistotu, zdravie, krásu, vlastnú hodnotu a vitalitu. To znamená, že kozmetika je autentická, nenapodobiteľná, krásna a silná - rovnako ako každá žena.

ALAVI: 10 Produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

História chorvátskej značky ALAVI nezačínala s výrobkom, ale s víziou - odhodlaním zdieľať len najčistejšiu, najefektívnejšiu a najprirodzenejšiu kozmetiku so svetom. 20 rokov výskumu a štúdia v oblasti bylinných extraktov, olejov a esencií zo všetkých kútov sveta predchádza jedinečným produktom.

ALAVI je presvedčená, že kozmetika by sa nemala používať len na výživu pokožky, ale aj na vzťah, ktorý má každá žena so sebou, pretože ovplyvňuje pokožku. Preto sa značka zameriava na prvotriedne suroviny. Každý produkt ALAVI predstavuje kúzlo a jedinečnosť prírody v najčistejšej forme, pretože recepty sú starostlivo vyberané tak, aby používali vysokokvalitné ingrediencie, ktoré poskytnú pleti optimálnu starostlivosť a najlepšie výsledky.

Kompromisy týkajúce sa kvality surovín a konečných produktov nie sú v spoločnosti ALAVI známe. Produkty boli vyvinuté pre každú ženu - chváliť jej krásu, jej vlastnosti a jej jedinečnosť.

Produkty ALAVI sú:

  • NaTrue certifikované
  • bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO) \ t
  • bez pokusov na zvieratách
  • bez parabénov, ftalátov, minerálnych olejov a ropných derivátov
  • neboli vystavené ionizujúcemu žiareniu - ani ako konečný výrobok, ani ako suroviny.