Balm Balm - certifikovaná kozmetika

Balm Balm - bio certifikovaná kozmetika

Vysokokvalitné, certifikované organické balzamy a oleje na každú príležitosť - Balm Balm!

Balm Balm: 49 Produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Britskú značku Balm Balm uviedla na trh v roku 2005 Glenda Taylor - aromaterapeut, parfumér a vedecký konzultant pre vývoj prírodnej kozmetiky - ako 100% certifikovaná ekologická značka. Hnacou silou bolo vyrábať prírodnú kozmetiku s certifikáciou Soil Association za prijateľnú cenu.

Spoločnosť je rodinný podnik, ktorý sa snaží udržať ekologickú stopu čo najmenšiu a najzelenejšiu. Balm Balm používa iba recyklovateľné obaly a vonkajšie kartóny s certifikátom FSC od výrobnej spoločnosti neutrálnej z hľadiska CO2.

Balzam Balm znamená transparentnosť a prehľadnosť. Predovšetkým je tu odhodlanie udržať všetko čo najjednoduchšie - prísady sú zreteľne označené a neobsahujú žiadne skryté látky, ktoré nie sú v prírodnej kozmetike povolené! Balm Balm produkty sú 100% prírodné a ekologické.

Prečo práve balzamy? Balzam Balzam sa špecializuje na výrobu balzamov, pretože prípravky bez obsahu vody na konzerváciu nevyžadujú žiadne petrochemické látky. Poskytujú teda najväčšiu možnú prirodzenosť v kombinácii s najlepším účinkom na pokožku.
V závislosti od pomeru oleja k vosku sú textúry pevnejšie (pre balzam na pery) alebo jemnejšie (pre starostlivosť o tvár a telo). Výrobky by sa v každom prípade mali skladovať na chladnom mieste, pretože konzistencia sa stáva kvapalnou pri teplote od približne 32 ° C - to však nie je príliš zlé, ale iba podčiarkuje prirodzenosť kozmetiky a dá sa napraviť krátkodobým pobytom v chladničke.

Všetky kozmetické výrobky od Balm Balm sú:

  • každoročne certifikované a preskúmané asociácie pôd
  • s certifikátom Leaping Bunny od BUAV, a preto je to kozmetika zaručená bez testovania na zvieratách
  • nesie logo Real Beauty Manifesto ako spoločnosť, ktorá žije v holistickom prístupe čestnosti, integrity, komunity a udržateľnosti
  • úplne prírodné produkty