Prírodná starostlivosť od BIRKENSTOCK Natural Skin Care

Certifikovaná prírodná kozmetika s extraktom zo vzácneho dubového korku

BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE je skratka pre certifikovanú prírodnú kozmetiku, ktorá je vyrábaná podľa najvyšších štandardov kvality a podlieha najprísnejším testovacím kritériám.

Marken / BIRKENSTOCK Natural Skin Care

BIRKENSTOCK Natural Skin Care: 21 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Ako globálna značka znamená BIRKENSTOCK kvalitu, funkčnosť a pohodu. S BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE sa sortiment rozširuje o vysokokvalitnú certifikovanú prírodnú kozmetiku. Dôraz je kladený na vzácnu starostlivosť o tvár a telo s inovatívnou kľúčovou prísadou, ktorej surovina je rovnaká ako pri stielkach legendárnej obuvi: prírodný korok.

Multifunkčný komplex aktívnych zložiek z neho vyrobený je úplne prírodný bio-lipidový komplex, ktorý sa extrahuje z korkového duba a kokosového oleja extrakčným procesom. Táto aktívna zložka stimuluje regeneráciu buniek, má posilňujúci účinok a zlepšuje rovnováhu vlhkosti. BIRKENSTOCK využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť korkového duba, ktorý si neustále obnovuje vrstvu kôry sám. Extrakt z korkového duba z BIRKENSTOCK NATURAL SKIN CARE tiež ponúka účinný účinok proti starnutiu vďaka vlastnostiam zvyšujúcim elasticitu suroviny.

Korkový dub je možné opísať ako zdroj ako fascináciu - celý jeho cyklus je šetrný k životnému prostrediu: vaše lesy dokážu viazať okolo 14 miliónov ton CO 2 ročne, a tak produkovať toľko kyslíka, že tým môže byť zásobené celé malé mesto. Okrem toho je to vďaka svojej schopnosti regenerácie obnoviteľná surovina. Kôra sa jemne lúpe rukou v cykloch 9 rokov. Dubové lesy sú navyše biotopmi pre nespočetné množstvo živočíšnych druhov, a tak nenahraditeľne prispievajú k ochrane biodiverzity.

Prípravky BIRKENSTOCK Natural Skincare sú:

  • certifikovaný podľa BDIH - COSMOS Natural
  • vegan
  • bez testovania na zvieratách
  • vyrobené v Nemecku