Bezchybný Make-up so značkou puroBIO

piatok, 10. februára 2017

Bezchybný Make-up so značkou puroBIO

Každý deň trávi viac ako milión žien veľa času s nanášaním make-upu. Hlave pri make-upe na oči, ženy často zabudnú na čas a taktiež na správny základ.

Avšak existuje jeden jednoduchý a veľmi účinný trik!

Ako si urobiť perfektný základ pod make-up?

Líčenie začína v podstate už pri správnom výbere starostlivosti o pleť. Zakúpte si vhodnú kozmetiku bez zbytočných škodlivých látok. Darujte svojej pleti skvelú výživu a ona Vám daruje krásny a zdravý vzľad!

Ani pri výbere Make-upu nerobte žiadne výnimky. Starostlivo si vyberte kvalitný Make-up, pretože v konečnom dôsledku Vás sprevádza od rána až do večera. 

Kozmetika značky puroBIO zodpovedá všetkým kriteriám a garantuje Vám vysokú kvalitu. Výrobky značky puroBIO obsahujú len starostlivo vybrané, vysokokvalitné, prírodné zložky. Vďaka tomuto zodpovednému výberu, môžu jednotlivé zložky vydať ten najvyšší výkon.

To je jeden z dôvodov, prečo si ju obľúbilo aj tisícky zákazníkov. Jej základ je vhodný pre normálnu až mastnú pleť, ako aj na stredné až silné krytie nedokonalostí.

BB krém je vhodný pre normálnu až suchú pleť a má strednú kryciu schopnosť.

Korektor je vhodný pre všetky typy pleti ako aj na zakrytie drobných chýb.

Ale čo keď je pleť mastná a vyžaduje len ľahké pokrytie?

Potom môžete použiť BBcream a zafixovať ho púdrom INDISSOLUBLE, alebo s novým Primer Loos Powder. Ak to nepostačí, použite pred líčením primer na mastnú pleť.

A čo ak je pleť suchá a potrebuje silnejšie pokrytie?

V tomto prípade odporúčame použiť najprv starostlivosť o suchú pokožku. Potom zmiešajte primer s BB krémom, aby ste získali tekutejšiu konzistenciu. 

Ako si zachovať bezchybný make-up po celý deň?

Vďaka vysokokvalitným zložkám, dokážu výrobky značky puroBIO, aj bez syntetických zložiek, zaručiť bezchybný Make-up po celý deň.

Presvedčte sa o nich aj Vy a kliknte sem!