Pai Skincare - ten pravý pre každý typ pleti

utorok, 20. augusta 2019

Pai Skincare - ten pravý pre každý typ pleti

Značka Pai Skincare vyvíja produkty, ktoré sú dokonale prispôsobené jednotlivým typom pleti.

Pai Skincare je značka prírodnej kozmetiky v Londýne, ktorá sa špecializuje na citlivú a alergickú pokožku. Samotné výrobky sú vyvíjané, testované a vyrábané tak, aby zaručovali najvyššiu kvalitu. V súčasnosti máte produkty, ktoré sú dokonale prispôsobené požiadavkám konkrétnych typov pleti. Pozrime sa na ne bližšie.

Aký druh produktu by ste mali hľadať

mastná pleť náchylná na vady alebo zmiešaná pleť

Ak pokožka vytvára nadbytočný olej, je dôležité mať aktívne zložky, ktoré obnovujú prirodzenú rovnováhu pokožky. Okrem toho je často zapálená zlá pokožka. Ingrediencie ako pelargónia úžasné pomáha tiež znižovať začervenanie. Olej z bodliaka má detoxikačný účinok na pokožku a redukuje veľké póry.

Skvelý produkt spoločnosti Pai Skincare, ktorý sa venuje týmto problémom, je denný krém Geranium & Thistle Rebalancing Day Cream .

Ďalším dobrým tipom je použitie olejov. Na prvý pohľad to vyzerá trochu kontraintuitívne, prečo by ste mali na mastnú pleť aplikovať ďalší olej? Aplikácia oleja v skutočnosti môže pomôcť vyrovnať rovnováhu medzi produkciou prírodného oleja pokožky. Odporúčame Rosehip BioRegenerate Oil . Je zvlášť vhodný pre zmiešané a mastné typy pleti.

suchá a citlivá pokožka

Suchá pokožka produkuje príliš málo oleja, preto sa rada napína a je náchylná k videniu jemných čiar. Pri tomto type pokožky sú výhodné mastné oleje bohaté na omega, ktoré chránia bariéru proti vlhkosti pokožky. Avokádový olej je vynikajúci. Suchá pokožka okrem toho potrebuje produkty s vysokým obsahom vody na doplnenie stratenej vlhkosti.

Perfektný pre tieto úlohy je hydratačný denný krém Avocado & Jojoba . Tento denný krém intenzívne vyživuje, zvyšuje obsah vlhkosti v pokožke a dodáva jej pružnosť. Je tiež dobré používať jemný píling dvakrát až trikrát týždenne, aby sa krém mohol naplno prejaviť. Odstráni odumreté kožné bunky a krém sa dostane všade tam, kde ho treba: k zdravým kožným bunkám.

veľmi suchá a zrelá pokožka

Čím je človek starší, tým viac sa znižuje tvorba mazu v pokožke. Zrelá pokožka preto môže byť často veľmi suchá. Jemné línie sú potom zreteľnejšie a pokožka vyzerá matne. Tento typ pleti potrebuje výrobky s vysokým obsahom vody a prírodných olejov. Voda zvyšuje rovnováhu tekutín, oleje chránia bariéru proti vlhkosti a upokojujú. Dôležité sú aj ďalšie účinné látky, ktoré ukladajú vodu. Tu sú účinné zložky bazy čiernej dobré, pretože stimulujú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pokožke. Kyselina hyalurónová dokáže vo vode udržať tisíckrát viac svojej vlastnej hmotnosti, čo dramaticky zlepšuje hydratáciu pokožky. Okrem toho by ste nemali zabúdať na regeneráciu, ktorá je zvlášť vhodná z výťažku hadinca. Pre tento typ pleti vyvinula spoločnosť Pai Skincare produkt Age Confidence Cream Echium & Macadamia . Má antioxidačný účinok, intenzívne chráni a stará sa o neho. Okrem toho by sa zrelá a veľmi suchá pokožka mala pravidelne pílingovať, asi dvakrát až trikrát do týždňa.

mimoriadne citlivá pokožka

Precitlivená pokožka reaguje na vonkajšie podnety oveľa rýchlejšie ako zdravá pokožka. Táto kategória pleti obsahuje nasledujúce stavy pleti:

  • ružovka
  • dermatitída
  • ekzém
  • žihľavka
  • svrab
  • periorálna dermatitída

Kľúčom k riešeniu tohto typu pleti je vždy dôkladné prečítanie zložiek a identifikácia stimulantov v priebehu času.

Pre precitlivenú pokožku sú dôležité ukľudňujúce látky, ako je harmanček, ktoré majú tiež protizápalové vlastnosti. Práve na to sú vhodné šípky, pretože podporujú prirodzené liečivé procesy.

Tieto dve zložky kombinujú harmančekový a ružový upokojujúci denný krém . Je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, znižuje riziko podráždenia pokožky a upokojuje ju.

Najlepšie pre veľmi citlivú pokožku je starostlivosť, ktorá je znížená na minimum. Čím je starostlivosť o pleť ľahšia, tým skôr pokožka získa prirodzenú rovnováhu. Okrem toho je vylúčené, že sú príliš stimulované príliš veľkým množstvom účinných látok.

Tu nájdete všetky produkty Pai Skincare, ktoré pre vás máme v Ecco Verde.