kivvi Organic Cosmetics

kivvi Organic Cosmetics

Prírodné ošetrujúce produkty na tvár a telo

Prírodná kozmetika s univerzálnym extraktom z kivi, vzácnymi bobuľami z pobaltských štátov a ručne vyrábaná s veľkou láskou - to je to, čím sa odlišujú produkty od kivvi Organic Cosmetics od iných.

Kategórie:

kivvi: 29 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

kivvi Organic Cosmetics je malá lotyšská spoločnosť, ktorá vyrába mimoriadne všestrannú prírodnú kozmetiku ručne. Okrem mimoriadneho oleja zo semien kivi, ktorý je obsiahnutý v každom produkte a jeho výhody v starostlivosti o pokožku sú takmer nezvládnuteľné, obsahujú produkty cenné botanické látky z pobaltských štátov.

Kdekoľvek je príroda stále veľmi panenská a ročné obdobia sú intenzívne, tieto suroviny - bobule - rastú a obsahujú koncentrovanú silu prírody. Ich bylinné aktívne zložky sa používajú v spoločnosti kivvi na starostlivosť o krásu, a preto nie je prekvapujúce, že výrobky majú určitú pridanú hodnotu, jediný krém kombinuje mnoho výhod a dokáže uspokojiť rôzne potreby pokožky súčasne.

Pre výrobky kivvi sa používajú certifikované organické suroviny a prísady z biodynamického pestovania, ktoré sa individuálne skladajú s ohľadom na rôzne typy a potreby pokožky. Kľúčovou ingredienciou je vzácny olej vyrobený zo semien kivi, ktorý okrem iného podporuje regeneráciu buniek, má antioxidačný a hydratačný účinok a pôsobí proti starnutiu. Vďaka tomuto hodnotnému oleju majú krémy kivvi v kombinácii s ostatnými zložkami všestranný synergický efekt - pokožka je vyživená, hydratovaná a upokojená. Výrobky majú navyše protizápalové účinky, pomáhajú udržiavať rovnováhu vlhkosti, bojujú proti prvým známkam starnutia a stimulujú obnovu buniek.

V spoločnosti kivvi je tiež veľmi dôležitá myšlienka lásky - výrobky sa miešajú iba ručne a vyrábajú sa iba v malých dávkach, aby bola vždy zaručená sviežosť a najvyššia kvalita, ale tiež sa vyrábajú s veľkou láskou. Je cítiť pocit všímavosti a každý krém je viac než len starostlivosť: mal by tiež priniesť pokoj, harmóniu a pohodu .

Mnoho z kozmetiky z továrne kivvi má tiež certifikát ECOCERT.

Produkty kivvi sú:

  • s prísadami z kontrolovaného organického a biodynamického pestovania
  • všestranné
  • obsahujú olej zo semien kiwi a vzácne bobule
  • starostlivosť o tvár bez alkoholu
  • vegan a cruelty-free
  • vyrobené ručne
  • prirodzene a mierne konzervované
  • bez umelých farbív, vôní a konzervačných látok
  • neobsahuje močovinu, silikón, minerálny olej a jeho deriváty
  • neobsahujú PABA, EDTA, PEG, parabény, sírany alebo ftaláty