S5 Skincare BIO kozmetika s ECOCERT certifikátom

Stručný prehľad celého sortimentu!

S5 Skincarebio-kozmetické výrobky určené pre rôzne typy pleti. S výkonnými, klinicky testovanými, bioaktívnymi látkami z 5 najextrémnejších ekosystémov na Zemi.

Kategórie:

S5 Skincare: 4 Produkty

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

S5 Skincare je navrhnutý tak, aby účinne a prirodzene bojoval s akoukoľvek formou kožných problémov, ako sú sčervenanie, škvrny, citlivosť a predčasné starnutie. Pretože naša pokožka je denne vystavená stresu, žiareniu, rôznym teplotám, vetru a počasiu, chemickým vplyvom a znečisteniu životného prostredia. Každá pokožka je iná a na tieto faktory reaguje odlišne. S5 Skincare je hypoalergénny a špeciálne vyvinutý na starostlivosť o pokožku a jej ochranu, ale tiež na to, aby si jej pomohol - sám ju preprogramovať: z reaktívneho na odolné a silné.

Rastlinné prísady pochádzajú z piatich najextrémnejších ekosystémov na Zemi

  • arktické
  • alpské regióny
  • more
  • púšť
  • a dažďový prales

kde sú rastliny vystavené rôznym extrémnym biotopom a vyvinuli si vlastné ochranné mechanizmy, aby tam prežili. Tieto bioaktívne látky sa používajú na starostlivosť o pleť, pretože majú rovnaký účinok na pokožku ako aj pri rastlinách. Výsledkom je, že S5 Skincare nie je len účinnou starostlivosťou na kožné problémy, ale môže tiež zabrániť predčasnému starnutiu pokožky.