Apeiron Oživujúci gél na umývanie nôh, 200 ml

Na každodenné rozmaznávanie!

€ 12,62 € 13,29 -5%

(€ 63,10 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: piatok, 02. októbra, ak si objednáte do dňa: utorok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú a citlivú pokožku
  • osviežuje
  • vhodný aj pre diabetikov
  • unisex unisex
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Rezepte der Oma Gertrude Výživný krém na nohy, 75 ml

Apeiron Oživujúci gél na umývanie nôh, 200 ml € 12,62 (€ 63,10 / l)
Rezepte der Oma Gertrude Výživný krém na nohy, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Celková cena: € 15,71
Popis

S týmto gélom sa chodidlá veľmi jemne a prirodzene čistia. Poskytuje intenzívnu hydratáciu a chráni tak pokožku pred dehydratáciou. Rozmaznáva zmysly so sviežou citrusovou vôňou. Je ideálny aj pre diabetikov.

Použitie: Na denné čistenie chodidiel.

Tip: Môže sa používať ako sprchovací gél na citlivé časti tela alebo na celé telo.

Č. produktu: AP-4430
Obsah: 200 ml
EAN: 4251191844300
Výrobca: Apeiron
Konzistencia/forma: gél
Druh produktu: starostlivosť o nohy
Typ pokožky: citlivá , suchá
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, ajurvédske, unisex, vegan
Vône: citrusová
Zloženie (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Maris Sal, Sodium Chloride, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel, Xanthan Gum, Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene[1]

  1. Z prírodných éterických olejov
Právne informácie
Výrobca: Spa Vivent Vertriebs GmbH, Regesbosteler Str. 6, 21279, Hollenstedt, Nemecko, info@spavivent.de, www.spavivent.de

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Apeiron Oživujúci gél na umývanie nôh

5 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (8%)
4 hviezdičky
5 (41%)
3 hviezdičky
4 (33%)
2 hviezdičky
1 (8%)
1 hviezdička
1 (8%)

12 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 5 recenzií v iných jazykoch.