Beauty blog

Vydymovanie Vydymovanie

Vydymovanie je súčasťou ľudskej kultúry už tisíce rokov – či už na podporu meditácie, očisty, náboženských obradov alebo relaxácie. Čo môže ponúknuť v každonennom živote v dnešnej dobe?

Tuhá kozmetika od La Saponaria Tuhá kozmetika od La Saponaria

Znečistenie životného prostredia odpadom z obalov nemá obdobu, a preto je aj v kozmetickej oblasti trend smerom k "low a zero waste". Čo to presne znamená a je to skutočne také jednoduché, ako to znie? Talianska značka La Saponaria ponúka niečo...

Aquatau od TAUTROPFEN Aquatau od TAUTROPFEN

Všetky typy pleti profitujú z radu starostlivosti Unique Solutions a obzvlášť z hydratačného nektáru Aquatau od TAUTROPFEN - skutočný nevyhnutný prvok pre revitalizáciu starostlivosti o tvár!

Konope ako všestranná rastlina Konope ako všestranná rastlina

Konopu používa ľudstvo už viac ako 5 000 rokov na rôzne účely a je jednou z najstarších úžitkových a okrasných rastlín v histórii. Najnovšie sa začala používať ako účinná látka a potravina. Lekárnici v lekárni SAINT CHARLES zhrnuli jej význam ako...

Aromakids od značky Farfalla Aromakids od značky Farfalla

Každé dieťa považuje určité situácie za emocionálne zdrvujúce alebo desivé: odlúčenie od rodičov, zvládanie školských dní osamote, skúšky, hádky s priateľmi. Ostatné deti sú zvyčajne mrzuté alebo nervózne. Zvlášť keď deti musia zvládať stále viac...

Let's talk eyeliner! Let's talk eyeliner!

Vedeli ste, že očné linky môžu nielen pôsobiť krásne, ale môžu aj zvýrazniť a definovať oči - v závislosti od typu a tvaru? Bez ohľadu na to, či máte úzke oči, zasunuté viečka alebo malé oči - pomocou očnej linky sa dá vykúzliť perfektný vzhľad!

Iris prebiotikum proti starnutiu od značky farfalla Iris prebiotikum proti starnutiu od značky farfalla

Počas menopauzy sa u ženy zmení takmer všetko: vzhľad, jej úloha a možno aj profesionálny výkon sú spochybňované. Ale pokožka má tiež nové potreby a potrebuje špeciálnu starostlivosť. Nový rad starostlivosti od značky farfalla poskytuje podporu v...

Prírodné špongie od Cose della Natura Prírodné špongie od Cose della Natura

Morské hubky sa už po celé storočia používajú na starostlivosť o krásu a pri osobnej hygiene. Sú obzvlášť odolné a podľa spôsobu spracovania ponúkajú masážny a peelingový efekt.

Carbon Star od Pai Carbon Star od Pai

Na starostlivosť o nečistú pokožku je na noc ideálny čierny pleťový olej. To dáva slovnému spojeniu spánok krásy úplne nový význam.

Ekologické obaly na novej úrovni Ekologické obaly na novej úrovni

Vonkajší obal na kozmetiku tvorí značnú časť vyrobených obalov a tiež odpadov. Kartónové krabice z papiera z trávy sú ekologickejšie pri výrobe a likvidácii.