Možnosti platby

Platba prevodom na účet

Fakturovanú sumu jednoducho prevediete na náš účet po zadaní objednávky. Po prijatí platby Vám bude objednávka doručená.

Ihneď po prijatí objednávky obdržíte potvrdenie e-mailom. V tomto potvrdení nájdete požadované bankové údaje. Uistite sa, že ste ako referenčné číslo uviedli číslo Vašej objednávky, inak nebude mocť byť platba pridelená. Hneď ako obdržíme platbu, bude Vaša objednávka spracovaná. Prevod trvá spravidla 2 až maximálne 5 pracovných dní.

O termíne dodania Vás budeme informovať hneď po prijatí platby. Neposielajte prosím potvrdenie o platbe, pretože to neurýchli dodanie.

Na prevod použite nasledujúce bankové údaje:

Bankové údaje pre Slovensko:
Majiteľ účtu:niceshops GmbH
IBAN:DE87 1004 0000 0270 7107 00
BIC:COBADEFFXXX
Názov banky:Commerzbank
Adresa banky:Kottbusser Damm 83-85, 10967 Berlin

Ako referenčné číslo zadajte číslo objednávky.

Informácie o prevode
Ak objednávate z krajiny, ktorá nie je súčasťou Európskej únie, budete musieť zaplatiť všetky dodatočné náklady za bankový prevod sami.

Kreditnou kartou

Váš tovar môžete na našich stánkach pohodlne zaplatiť kreditnou kartou. Naša spoločnosť akceptuje následovné karty: VISA, Mastercard. Pri platbe kreditnou kartou bude dlžná suma okamžite zaučtovaná v našom systéme. Platí to aj pre položky, ktroré sú dočasne nedostupné.

Informácie o Vašej kreditnej karte sú šifrované pomocou SSL šifrovania a nebudú uložené v našom systéme. Viac informácií o tejto téme nájdete tu.

Čo je to 3D-Security-Code?

3D Secure je metóda, ktorá zaručuje dodatočnú bezpečnosť pri nákupoch na internetových stránkach a zabraňuje neoprávnenému použitiu Vašej kreditnej karty.

Náš systém pracuje s funkciou Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Po zadaní podrobností o kreditnej karte sa otvorí okno, kde budete vyzvaní na zadanie bezpečnostného kódu. Po zadaní bude autorizovaná bankou, v ktorej je Vaša karta zaregistrovaná. Prvý kód 3DS bol v liste, s ktorým ste dostali svoju kartu od banky. Ak ste kód stratili, kontaktujte svoju banku. Tento prvý kód potom môžete kedykoľvek zmeniť.

Ak ste sa ešte nezaregistrovali, musíte najprv tento postup aktivovať. Môžete tak urobiť počas procesu platby alebo na webových stránkach Visa a MasterCard.

Po zaregistrovaní sa bezpečnostný kód bude používať pre všetky transakcie online. Stále viac online obchodov sa spolieha na tento postup v záujme bezpečnosti svojich zákazníkov.

Sú ukladané údaje o kreditnej karte?

Kreditnú kartu si môžete uložiť vo svojom zákazníckom účte.

POZOR: to neznamená, že údaje o Vašej kreditnej karte sú uložené u nás. Tie sa odosielajú v zašifrovanej forme poskytovateľovi alebo Vašej banke. Získavame tak len overovacie číslo, ktoré je priradené k Vášmu účtu. Údaje Vašej kreditnej karty nebudu ukladané v našom systéme!

Okrem toho bude Vaša kreditná karta prepojená so zadanou adresou. To znamená, že pri objednávke na rovnakú adresu sa kreditná karta nemusí znova overovať.

Ak si budete chcieť nechať poslať balík na inú adresu, musíte znova overiť svoju kreditnú kartu.

Trustly

Trustly je rýchla a bezpečná online platobná metóda, ktorá Vám umožňuje platiť priamo z Vášho bankového účtu. Trustly umožňuje nakupovať online bez toho, aby ste museli zadať údaje o kreditnej karte alebo osobné údaje, čo je veľká výhoda. Trustly používa najnovšie bezpečnostné opatrenia, ktoré zabezpečujú ochranu transakcií.

V procese platby si môžete jednoducho vybrať svoj účet v internetbankingu a vykonať platbu v reálnom čase. Suma bude stiahnutá priamo po prijatí objednávky.

Výhody Trustly

  • Nie je potrebné používať kreditné karty ani iné platobné metódy.
  • Vysoké bezpečnostné štandardy.
  • Žiadne dodatočné náklady.

Trustly ponúka používateľsky prívetivý, bezpečný a spoľahlivý spôsob platby. Trustly umožňuje rýchle a nekomplikované platby.

Na dobierku

Platba na dobierku

Pri platbe na dobierku zaplatíte sumu, ktorá sa má zaplatiť v hotovosti, poskytovateľovi balíka po prijatí objednávky. Nezabudnite mať v tomto prípade danú hotovosť pri sebe. Platba na dobierku je možná v hodnote od € 0,00 do € 500,00.

Poplatky za doručenie:

Platba dobierkou (okrem sumy za balík) + € 7,60

Prevzatá suma bude potom prevedená na náš účet.

Amazon Pay

Amazon Pay umožňuje jednoduché a bezpečné nakupovanie na internete. Po zadaní údajov je zaručené rýchle nakupovanie. Pri každom nákupe nemusíte svoje údaje (platobné informácie a dodacia adresa) zadávať znova.

Po dokončení objednávky dostanete potvrdzujúci e-mail od Amazon Pay. Potvrdenie objednávky a faktúru za objednávku obdržíte priamo od nás e-mailom.

UPOZORNENIE: napriek platbe prostredníctvom služby Amazon Pay sa na každú objednávku vzťahujú platné obchodné podmienky nášho obchodu.

Vaše výhody s Amazon Pay

S Amazon Pay môžete využívať širokú škálu výhod:

  • Pohodlný spôsob platby: všetky údaje sú už uložené. Nevyžaduje sa manuálne zadávanie platobných údajov ani údajov o odoslaní.
  • Vysoké bezpečnostné štandardy.
  • Ochrana kupujúceho.

Bližšie informácie nájdete na domovskej stránke Amazon Pay.

Apple Pay

Apple Pay je platobná metóda vyvinutá spoločnosťou Apple. Ako používateľ Apple môžete do aplikácie Apple Wallet pridať svoju kreditnú kartu, debetnú kartu alebo iné zdroje platieb.

Výhodou platenia cez Apple Pay je, že počas transakcie sa neprenáša skutočné číslo Vašej karty, ale šifrovaný kód. Tým je zaistená bezpečnosť platby.

Pri platbe cez Apple Pay sa suma prevedie okamžite. To znamená, že Vašu objednávku môžeme spracovať rýchlejšie a čoskoro ju budete mať vo Vašich rukách.