Možnosti platby

Kontakt:

E-Mail: slovensko@ecco-verde.com

Sledujte nás aj na
Facebook

Platba vopred, prevodom na účet

Hotovosť vopred pre zákazníkov z Slovensko

Tento spôsob platby vám umožní jednoduchý prevod platby na náš bankový účet. Po úspešnej platbe bude vaša objednávka spracovaná a doručená na, vami uvedenú, doručovaciu adresu.

Platobné informácie ako aj priebežný dátum doručenia vám bude automaticky zaslaný e-mailom po uzavretí vašej objednávky.
Ako účel platby vás poprosíme zadať číslo vašej objednávky, takto bude platba automaticky pridelená k správnej objednávke. Upozorňujeme vás, že peňažný prevod trvá od 2 do maximálne 5 pracovných dní.

Na peňažný prevod Vás poprosíme použiť nasledujúci bankový účet:

Údaje o účte Slovensko:
Meno vlastníka:niceshops GmbH
IBAN:DE87 1004 0000 0270 7107 00
BIC:COBADEFFXXX
Inštitút:Commerzbank
Adresa banky:Kottbusser Damm 83-85, 10967 Berlin

Informácie o bankových transakciách
Transakcie SEPA umožňujú uskutočniť tuzemský bankový prevod. Kupujúci a predávajúci sú zodpovední za bankové poplatky, ktoré vznikli v ich krajine.

Na objednávky umiestnené v krajine, ktorá nie je členom Európskej únie, sa môžu účtovať ďalšie bankové poplatky.

Kreditnou kartou

Váš tovar môžete na našich stánkach pohodlne zaplatiť kreditnou kartou. Naša spoločnosť akceptuje následovné karty: VISA, Mastercard, American Express, Diners Club. Pri platbe kreditnou kartou, bude dlžná suma okamžite zaučtovaná v našom systéme. Platí to aj pre položky, ktroré sú dočasne nedostupné. 

Informácie o Vašej kreditnej karte sú šifrované pomocou SSL šifrovania a nebudú uložené v našom systéme. Viac informácií o tejto téme nájdete tu.

Čo je "3D bezpečnostný kód"?

3D Secure je metóda, ktorá zaručuje dodatočnú bezpečnosť pri nákupoch na internetových stránkach a zabraňuje neoprávnenému použitiu vašej kreditnej karty

3D bezpečnostný kód Vám umožní rýchle, jednoduché a bezpečné nakupovanie na internete.

Náš systém pracuje s: verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Budú uložené informácie o mojej kreditnej karte?

Údaje o kreditnej kartu môžete uložiť priamo vo vašom zákazníckom priestore.

UPOZORNENIE : Neznamená to ale, že údaje o vašej kreditnej karte budú uložené aj u nás v našom systéme! Tieto informácie šifrujú providery, alebo priamo vaša banka. Naša spoločnosť získa len verifikačné číslo, ktoré je viazané na váš účet. Len toto číslo je uložené a uschované v našom systéme. Znamená to, že nemáme úplné informácie o vašej kreditnej karte a vaša karta nemôže byť zneužitá.

Vaša kreditná karta bude navyše viazaná na danú adresu. Znamená to že, pri zmene doručovacej adresy budete vyzvaný znova zadať vaše bankové údaje - takto možno predísť možným zneužitiam.

PayPal

Pri platbe prostredníctvom služby Paypal, je potrebné prihlásiť sa na stránke Paypal a uhradiť dlžnú sumu priamo na naše Paypal konto: paypal@niceshops.com

Kliknite na políčko "Zaslať peniaze priateľom a rodine". Zadajte e-mailovú adresu, ktorá korešponduje s Vaším PayPal účtom. V ďalšom kroku zadajte prosím našu e-mailovú adresu paypal@niceshops.com a v referenčnom políčku uveďte číslo svojej objednávky.
Teraz chýba už len výška dlžnej sumy a kliknutie na tlačidlo “ďalej”.

Platba prostredníctvom služby Paypal bude prevedená v priebehu niekoľkých minút.

V prípade, že pri platbe Vám budú vystavené poplatky za danú službu - tieto preberie naša spoločnosť.