Možnosti platby

Kontakt:

E-Mail: slovensko@ecco-verde.com

Platba prevodom na účet

Fakturovanú sumu jednoducho prevediete na náš účet po zadaní objednávky. Po prijatí platby Vám bude objednávka doručená.

Ihneď po prijatí objednávky obdržíte potvrdenie e-mailom. V tomto potvrdení nájdete požadované bankové údaje. Uistite sa, že ste ako referenčné číslo uviedli číslo Vašej objednávky, inak nebude mocť byť platba pridelená. Hneď ako obdržíme platbu, bude Vaša objednávka spracovaná. Prevod trvá spravidla 2 až maximálne 5 pracovných dní.

O termíne dodania Vás budeme informovať hneď po prijatí platby. Neposielajte prosím potvrdenie o platbe, pretože to neurýchli dodanie.

Na prevod použite nasledujúce bankové údaje:

Bankové údaje pre Slovensko:
Majiteľ účtu:niceshops GmbH
IBAN:DE87 1004 0000 0270 7107 00
BIC:COBADEFFXXX
Názov banky:Commerzbank
Adresa banky:Kottbusser Damm 83-85, 10967 Berlin

Ako referenčné číslo zadajte číslo objednávky.

Informácie o prevode
Ak objednávate z krajiny, ktorá nie je súčasťou Európskej únie, budete musieť zaplatiť všetky dodatočné náklady za bankový prevod sami.

Kreditnou kartou

Váš tovar môžete na našich stánkach pohodlne zaplatiť kreditnou kartou. Naša spoločnosť akceptuje následovné karty: VISA, Mastercard. Pri platbe kreditnou kartou bude dlžná suma okamžite zaučtovaná v našom systéme. Platí to aj pre položky, ktroré sú dočasne nedostupné.

Informácie o Vašej kreditnej karte sú šifrované pomocou SSL šifrovania a nebudú uložené v našom systéme. Viac informácií o tejto téme nájdete tu.

Čo je to 3D-Security-Code?

3D Secure je metóda, ktorá zaručuje dodatočnú bezpečnosť pri nákupoch na internetových stránkach a zabraňuje neoprávnenému použitiu Vašej kreditnej karty.

Náš systém pracuje s funkciou Verified by Visa a MasterCard SecureCode.

Po zadaní podrobností o kreditnej karte sa otvorí okno, kde budete vyzvaní na zadanie bezpečnostného kódu. Po zadaní bude autorizovaná bankou, v ktorej je Vaša karta zaregistrovaná. Prvý kód 3DS bol v liste, s ktorým ste dostali svoju kartu od banky. Ak ste kód stratili, kontaktujte svoju banku. Tento prvý kód potom môžete kedykoľvek zmeniť.

Ak ste sa ešte nezaregistrovali, musíte najprv tento postup aktivovať. Môžete tak urobiť počas procesu platby alebo na webových stránkach Visa a MasterCard.

Po zaregistrovaní sa bezpečnostný kód bude používať pre všetky transakcie online. Stále viac online obchodov sa spolieha na tento postup v záujme bezpečnosti svojich zákazníkov.

Viac informácií nájdete aj na nasledujúcich webových stránkach:

MasterCard SecureCode: http://www.mastercard.com/at/privatkunden/innovationen_securecode.html

Overené spoločnosťou Visa: https://www.visaeurope.at/visa-im-alltag/sicherheit/verified-by-visa/

Sú ukladané údaje o kreditnej karte?

Kreditnú kartu si môžete uložiť vo svojom zákazníckom účte.

POZOR: to neznamená, že údaje o Vašej kreditnej karte sú uložené u nás. Tie sa odosielajú v zašifrovanej forme poskytovateľovi alebo Vašej banke. Získavame tak len overovacie číslo, ktoré je priradené k Vášmu účtu. Údaje Vašej kreditnej karty nebudu ukladané v našom systéme!

Okrem toho bude Vaša kreditná karta prepojená so zadanou adresou. To znamená, že pri objednávke na rovnakú adresu sa kreditná karta nemusí znova overovať.

Ak si budete chcieť nechať poslať balík na inú adresu, musíte znova overiť svoju kreditnú kartu.