benecos Telový olej benecosBIO "Das Chillout für deinen Körper", 100 ml

Pre citlivú, suchú a popraskanú pokožku

€ 9,77 € 10,29 -5%

(€ 97,70 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • aj pre bábätká a deti
  • ideálny po opaľovaní

Často nakupované spolu s benecos Telový olej benecosBIO "Reine Glanzleistung", 100 ml

benecos Telový olej benecosBIO "Das Chillout für deinen Körper", 100 ml € 9,77 (€ 97,70 / l)
benecos Telový olej benecosBIO "Reine Glanzleistung", 100 ml € 7,19 (€ 71,90 / l)
Celková cena: € 16,96
Popis

Tento telový olej spája všetky dobré vlastnosti olív, nechtíka, rozmarínu a slnečnice a je obzvlášť dobrý pri starostlivosti o citlivé a suché miesta. Regeneračný olej je skutočným zážitkom najmä ako aplikácia po opaľovaní. Je dermatologicky testovaný a vhodný aj na detskú pleť.

Aplikácia: olej naneste na pokožku a jemne vmasírujte.

PAO: 3 mesiace.

Č. produktu: BEN-97602
Obsah: 100 ml
EAN: 4260198097602
Výrobca: benecos
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: olej na pleť
Typ pokožky: citlivá , suchá , slnkom namáhaná
Vlastnosti: vegan
Vône: nechtíková
Certifikáty: BDIH - Cosmos Organic
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Pre bábätká a deti: bábätká, deti
Zloženie (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Helianthus Annuus Seed Oil

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Rad benecosBIO
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Nemecko, www.cosmondial.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Telový olej benecosBIO "Das Chillout für deinen Körper"

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
1 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder