i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 ml

Vyvažujúci sprej na tvár s účinkom na predĺženie mladistvého vzhľadu

Novinka!

€ 14,29

(€ 142,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zrelú a náročnú pleť
  • osviežuje, regeneruje a ošetruje
  • optimálny zdroj hydratácie
  • ideálny ako základ pod make-up
  • s bio neroli vodou

Často nakupované spolu s i+m Hydratačné sérum Clean Beauty Squalan, 25 ml

i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence, 100 ml € 14,29 (€ 142,90 / l)
i+m Hydratačné sérum Clean Beauty Squalan, 25 ml € 17,39 (€ 695,60 / l)
Celková cena: € 31,68
Popis

Cell Power+ Botanical Hydrating Essence od i+m dodáva pleti vďaka najjemnejšej regeneračnej bio neroli vode citeľnú hydratáciu a podporuje vyvážený pocit na pokožke. Pleťová voda spája čistú ľahkosť s prístupom k starostlivosti zameraným na dlhovekosť – pre dlhodobo krásnu pleť. Jemná hmla vás zahalí do jemnej kvetinovej vône a optimálne pripraví tvár na každodennú starostlivosť. Či už hneď po čistení alebo ako osviežujúce ochladenie v teplých dňoch: bezalkoholové zloženie oživí vaše zmysly, posilní šarm a poskytne chvíľku oddychu.

Aplikácia: po očistení a v prípade potreby osvieženia naneste priamo na pokožku tváre alebo pomocou vatového tampónu a vychutnajte si jemnú vôňu.

Č. produktu: IM-72100
Obsah: 100 ml
EAN: 4037904721003
Výrobca: i+m
Highlighty: Novinky
Druh rastliny: pomarančovník horký - neroli
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: kvetinová voda/hydrolát
Typ pokožky: náročná , zrelá
Vlastnosti: unisex, vegan
Vône: kvetinová
Certifikáty: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Balenie: fľaša s rozprašovačom/sprej, cestovná veľkosť
Zloženie (INCI)

Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Lactobacillus Ferment, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil[1], Linalool[1], Terpineol[1]

  1. Prírodná zložka kvetinovej vody
O rade Cell Power +
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemecko, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: i+m Cell Power+ Botanical Hydrating Essence