Liebe die Natur Opaľovacie mlieko SPF 25, 200 ml

Váš každodenný spoločník v letných dňoch

€ 17,79

(€ 88,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • vodeodolné
  • UVA a UVB ochrana
  • hydratuje

Často nakupované spolu s Lavera Zubná pasta bez fluoridu Complet Care, 75 ml

Liebe die Natur Opaľovacie mlieko SPF 25, 200 ml € 17,79 (€ 88,95 / l)
Lavera Zubná pasta bez fluoridu Complet Care, 75 ml € 3,39 (€ 45,20 / l)
Celková cena: € 21,18
Popis

Toto ľahké a rozmaznávajúce opaľovacie mlieko na tvár a telo sa ľahko nanáša a vďaka minerálnemu svetelnému filtru z oxidu zinočnatého spoľahlivo chráni pred slnečným žiarením. Krém presvedčí vodeodolným zložením bohatým na vitamíny, ako aj zmyselnou sviežou vôňou.

Aplikácia

  • Pred použitím dobre pretrepte.
  • Opaľovacie mlieko naneste v dostatočnom množstve pred pobytom na slnku.
  • Použitie iba malého množstva prípravku značne znižuje ochranný účinok.
  • Na udržanie ochrany opaľovacie mlieko nanášajte opakovane, najmä pri potení, po pobyte vo vode a po osušení.

Poznámky

  • Ani opaľovacie krémy s vysokým ochranným faktorom neponúkajú úplnú ochranu pred UV žiarením.
  • Pri kontakte s textíliami je možný vznik škvŕn.
  • Vyhnite sa kontaktu s očami.
Č. produktu: PGR-7170026
Obsah: 200 ml
EAN: 9009077001041
Výrobca: Liebe die Natur
Použitie: tvár, telo
SPF: SPF 25
Druh produktu: ochrana pred slnečným žiarením
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: vegan, vodeodolné
Vône: svieža
Certifikáty: BDIH - Cosmos Natural
Zloženie (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Zinc Oxide, Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Propandiol, Isoamyl Laurate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Parfum[1], Zinc Sulfate, Isostearic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Bisabolol, Linalool[1], Limonene[1], Citronellal[1], Eugenol[1], Geraniol[1], Cumarin[1]

  1. Prírodné zloženie vône
  2. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Pokyny na ochranu pred slnkom
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Rakúsko, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Liebe die Natur Opaľovacie mlieko SPF 25

4 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (57%)
4 hviezdičky
1 (14%)
3 hviezdičky
2 (28%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

7 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 4 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder