Officina Naturae Ricínový olej Olipuri, 110 ml

Posilňuje vlasy, mihalnice a obočie

€ 5,17 € 6,09 -15%

(€ 47,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 110 ml

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: štvrtok, 01. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú a popraskanú pokožku
  • na miešanie s inými olejmi
  • zmäkčuje
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s Officina Naturae Jojobový olej Olipuri, 110 ml

Officina Naturae Ricínový olej Olipuri, 110 ml € 5,17 (€ 47,00 / l)
Officina Naturae Jojobový olej Olipuri, 110 ml € 8,66 (€ 78,73 / l)
Celková cena: € 13,83
Popis

Ricínový olej je najlepším tajným tipom na posilnenie vlasov, rias a obočia. Zároveň sú však jeho zjemňujúce vlastnosti ideálne aj na to, aby popraskané a suché oblasti pokožky - napríklad na pätách - opäť zmäkli. Olej sa zriedka používa samostatne, väčšinou sa mieša s inými olejmi.

Č. produktu: XBO-ONA-OLIORIC100
Obsah: 110 ml
EAN: 8033148531220
Výrobca: Officina Naturae
Druh rastliny: ricín
Konzistencia/forma: olej
Druh produktu: olej na pleť
Vlastnosti: vegan
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša
Zloženie (INCI)

Ricinus Communis Oil

O rade Olipuri
Právne informácie
Výrobca: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Taliansko, www.officinanaturae.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Officina Naturae Ricínový olej Olipuri

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
5 (62%)
4 hviezdičky
3 (37%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.