Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Vyživujúce ošetrenie s aktívnymi látkami z olivového oleja a fazule šarlátovej

€ 14,19

(€ 70,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 13,19 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suché, oslabené a poškodené vlasy
  • s olivovým olejom a rastlinnými proteínmi
  • vyživuje, posilňuje a chráni
  • koncentrovaná receptúra pre jemné a hodvábne vlasy

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,19 (€ 60,95 / l)
Celková cena: € 26,38
Popis

Tento úžasný koncentrovaný kondicionér značky Biofficina Toscana kombinuje extra panenský olivový olej s rastlinnými bielkovinami z fazule. Produkt sa stará o silne poškodené vlasy a dodáva im objem, výživu a hebkosť.

Použitie: po umytí šampónom naneste produkt do dĺžok vlasov, nechajte niekoľko minút pôsobiť a dôkladne opláchnite.

Č. produktu: BTO-0113
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140490139
Výrobca: Biofficina Toscana
Highlighty: Bestsellery
Konzistencia/forma: kvapalina, pleťové mlieko
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: poškodené, suché
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: bylinná/aromatická, citrusová
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sorbit, Phaseolus Vulgaris Extract, Malva Sylvestris Extract[1], Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1], Salvia Sclarea (Clary) Oil, Glycerin, Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Benzyl Alcohol

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii sú 3 rezencie v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate

2569 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2659 (70%)
4 hviezdičky
706 (18%)
3 hviezdičky
259 (6%)
2 hviezdičky
74 (1%)
1 hviezdička
54 (1%)

3752 hodnotení
3 zákaznícke recenzia v slovenčina
2569 zákazníckych recenzií v iných jazykoch