Biofficina Toscana After Sun Hair Cream, 100 ml

Ochranné ošetrenie pre jemné a žiarivé vlasy

€ 15,09

(€ 150,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,03 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre vlasy namáhané slnkom a morskou soľou
  • s ryžovou vodou, bio slamihou a divozelom
  • hydratuje, vyživuje a ošetruje
  • bez oplachovania, zanecháva vlasy jemné a lesklé

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana After Sun Hair Cream, 100 ml € 15,09 (€ 150,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 29,28
Popis

Krém na vlasy po opaľovaní od Biofficina Toscana je bezoplachové hydratačné, vyživujúce a uhladzujúce ošetrenie určené na vlasy namáhané slnkom a slanou vodou. Zloženie obsahuje fermentovanú ryžovú vodu s hydratačnými a ochrannými vlastnosťami a olejový extrakt z morských rias s kondicionačným a rozjasňujúcim účinkom.

Zloženie je obohatené o toskánske organické extrakty zo slamienky a divozelu so zmäkčujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Krém je ideálny počas pobytu na slnku aj po ňom a pri kontakte so slanou vodou, pomáha zmierňovať suchosť a udržiavať vlasy hydratované, hebké, upravené a žiarivé. Možno ho nanášať na vlhké aj suché vlasy priamo na pláži, napríklad medzi kúpaním alebo po opláchnutí vlasov sladkou vodou. Vôňa sa vyznačuje výraznými ovocnými a kvetinovými tónmi.

Vlastnosti

  • Pre vlasy namáhané slnkom a slanou vodou
  • S fermentovanou ryžovou vodou a olejovým extraktom z morských rias
  • S toskánskou organickou slamienkou a divozelom
  • Hydratačný, vyživujúci, kondicionačný a ochranný účinok
  • Pomáha zmierňovať suchosť vlasov
  • Zanecháva dĺžky vlasov hebké, upravené a žiarivé
  • Ideálny počas pobytu na slnku aj po ňom a pri kontakte so slanou vodou
  • Bezoplachová Zloženie na vlhké alebo suché vlasy

Použitie

Naneste na vlhké alebo suché vlasy a rozotrite do dĺžok. Možno používať aj počas pobytu na slnku, medzi kúpaním alebo po opláchnutí vlasov sladkou vodou. Neoplachujte.

Č. produktu: BTO-0267
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140491983
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: krém
Použitie: vlasy
Druh produktu: starostlivosť o vlasy
Typ vlasov: poškodené
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová, ovocná
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Balenie: tuba
Zloženie (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Oryza Sativa Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Benzyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxyde, Citricacid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana After Sun Hair Cream

9 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
13 (81%)
4 hviezdičky
2 (12%)
3 hviezdičky
1 (6%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

16 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 9 recenzií v iných jazykoch.