Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion, 50 ml

Každodenná ochrana pred účinkami znečistenia

€ 21,99

(€ 439,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Ešte 5 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 20,45 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na ochranu pokožky v meste
  • s Liquepom®, moringou a rastlinným skvalánom
  • hydratuje, pôsobí ako antioxidant a chráni
  • pomáha chrániť pred oxidačným stresom

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml

Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Biofficina Toscana Antioxidant Facial Serum, 30 ml € 16,99 (€ 566,33 / l)
Celková cena: € 38,98
Popis

Preventívna pleťová emulzia proti znečisteniu od Biofficina Toscana je ľahký hydratačný a antioxidačný krém na tvár určený na ochranu pokožky pred účinkami znečistenia a oxidačného stresu. Zloženie obsahuje Liquepom®, aktívnu látku získanú zo šupiek organických toskánskych paradajok bohatých na lykopén a polyfenoly, v kombinácii s extraktom zo semien moringy s antioxidačnými a hydratačnými vlastnosťami.

Zloženie je obohatené o rastlinný skvalán a organické extrakty z arniky, nechtíka a harmančeka so zjemňujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami. Ryžový a olivový olej dopĺňajú zloženie svojím hydratačným a ochranným účinkom. Ideálna na každodenné používanie, najmä v mestskom prostredí, pomáha udržiavať pokožku hydratovanú, jemnú a chránenú a zachovať jej pevný a žiarivý vzhľad. Ľahká textúra je vhodná aj pre tých, ktorí uprednostňujú pleťové krémy, ktoré nepôsobia na pokožke ťažko. Vôňa sa vyznačuje modernými kvetinovými a ovocnými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na každodennú ochranu pokožky v mestskom prostredí
  • S Liquepom® z organických toskánskych paradajok
  • S extraktom zo semien moringy a rastlinným skvalánom
  • S organickými extraktmi z arniky, nechtíka a harmančeka
  • S ryžovým a olivovým olejom
  • Hydratačný, antioxidačný, upokojujúci a ochranný účinok
  • Pomáha chrániť pokožku pred účinkami znečistenia a oxidačného stresu
  • Ľahká textúra pre jemnú, pevnú a žiarivú pokožku

Použitie

Aplikujte ráno a večer na tvár, krk a dekolt a jemne masírujte, kým sa prípravok úplne nevstrebe. V závislosti od potrieb pokožky možno kombinovať so sérom na tvár.

Č. produktu: BTO-0226
Obsah: 50 ml
EAN: 8003140491570
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh starostlivosti: 24h
Druh produktu: pleťový krém
Typ pokožky: náročná , pre každý typ , zrelá
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová, ovocná
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin, Cetearylalcohol, Decyl Oleate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Glyceryl Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Stearate, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Arnica Montana Flower Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Moringa Oleifera Seed Extract, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Hydrogenated Olive Oil, Benzyl Alcohol, Parfum, Xanthan Gum, P-Anisic Acid, Levulinic Acid, Lactic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Citricacid, Maltodextrin, Tocopherol (Vitamin E), Citral, Geraniol, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Sodium Benzoate, Cumarin, Limonene, Potassium Sorbate

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Anti-Pollution Damage Preventing Facial Emulsion

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
20 (48%)
4 hviezdičky
14 (34%)
3 hviezdičky
3 (7%)
2 hviezdičky
1 (2%)
1 hviezdička
3 (7%)

41 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.