Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml

Tvaruje a definuje kučery a zanecháva ich jemné

€ 15,29

(€ 152,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,21 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre vlnité a kučeravé vlasy
  • s kiwi, aloe vera a bambuckým maslom
  • tvaruje, hydratuje a pôsobí ako antioxidant
  • definuje kučery bez zaťaženia

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion, 100 ml € 15,29 (€ 152,90 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 29,48
Popis

Defined Curl Shaping Lotion značky Biofficina Toscana je bezoplachové stylingové ošetrenie pre vlnité a kučeravé vlasy. Zloženie obsahuje organické toskánske kivi s hydratačnými, antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s organickou šťavou z aloe, bambuckým maslom a sorbitolom.

Zloženie je obohatené o rastlinné proteíny a organické extrakty z ovsa, horkého pomaranča a mandarínky. Tvarujúce zložky pomáhajú definovať a uhladzovať vlny a kučery bez ich zaťaženia, zatiaľ čo aloe, bambucké maslo a sorbitol prispievajú k udržaniu hydratovaných, jemných a pružných vlasov. Fluidum možno použiť aj na suché vlasy na oživenie definície medzi jednotlivými umytiami. Vôňa sa vyznačuje jemnými ovocnými a kvetinovými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na vlnité a kučeravé vlasy
  • S organickým toskánskym kivi a organickou šťavou z aloe
  • S bambuckým maslom, sorbitolom a rastlinnými proteínmi
  • Tvarujúci, disciplinujúci, hydratačný a ochranný účinok
  • Pomáha definovať vlny a kučery bez zaťaženia
  • Prispieva k udržaniu jemných a pružných vlasov
  • Bezoplachové zloženie vhodné aj na suché vlasy

Použitie

Aplikujte malé množstvo produktu na čisté a vlhké vlasy, rovnomerne rozotrite a vysušte. Možno použiť aj na suché vlasy na oživenie vĺn a kučier. Neoplachujte.

Č. produktu: BTO-0139
Obsah: 100 ml
EAN: 8003140490399
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: styling vlasov
Typ vlasov: krepovité , kučeravé
Vlastnosti: Curly Girl Method Approved, testované na nikel, vegan
Vône: kvetinová
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Rosmarinus Officinalis Leaf Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Sorbit, Glycerin, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Xanthan Gum, Phenylethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Benzoate, Panthenol, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Avena Sativa (Oat) Bran Extract[1], Benzyl Salicylate, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Fruit Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Fruit Extract, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Extract, Potassium Sorbate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Ascorbic Acid (Vitamin C), Citricacid, Dehydroacetic Acid, Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Medica Limonum Peel Oil[1]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Defined Curl Shaping Lotion

213 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,9 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
131 (38%)
4 hviezdičky
98 (28%)
3 hviezdičky
60 (17%)
2 hviezdičky
33 (9%)
1 hviezdička
18 (5%)

340 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 213 recenzií v iných jazykoch.