Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml

Ošetrenie na zvýšenie pružnosti s bio toskánskou mätou

€ 21,84 € 22,99 -5%

(€ 145,60 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 150 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 21,38 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na menej pružnú pokožku a strie
  • s mätou, bio šípkovým olejom a olejom zo sladkých mandlí
  • zvyšuje pružnosť, vyživuje, zvláčňuje a tonizuje
  • pomáha udržiavať pokožku jemnú, pružnú a spevnenú

Často nakupované spolu s Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml

Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum, 150 ml € 21,84 (€ 145,60 / l)
Urtekram Coconut Shower Gel, 500 ml € 12,29 (€ 24,58 / l)
Celková cena: € 34,13
Popis

Elastic Skin Body Serum značky Biofficina Toscana je spevňujúce ošetrenie určené na zlepšenie pružnosti a pevnosti pokožky a na zmiernenie viditeľnosti strií. Zloženie obsahuje mätu piepornú z organického toskánskeho pestovania v kombinácii s organickým olejom zo šípky a sladkým mandľovým olejom s výživnými, zjemňujúcimi a spevňujúcimi vlastnosťami.

Zloženie je obohatené o extrakty z brečtanu, brezy a centelly a o aktívnu látku získanú z listov Manilkara multinervis, ktorá prispieva k zlepšeniu pružnosti a pevnosti pokožky. Ľahko vstrebateľná textúra hydratuje a vyživuje bez pocitu zaťaženia a pomáha udržiavať pokožku jemnú, pružnú a pevnú. Ideálne na časti tela so zvýšeným sklonom k tvorbe strií. Vôňa sa vyznačuje sviežimi mätovými tónmi.

Vlastnosti

  • Na pokožku so sklonom k strate pružnosti a tvorbe strií
  • S mätou piepornou z organického toskánskeho pestovania
  • S organickým olejom zo šípky a sladkým mandľovým olejom
  • S extraktmi z brečtanu, brezy a centelly
  • Spevňujúci, výživný, zjemňujúci a tonizačný účinok
  • Pomáha zmierniť viditeľnosť strií
  • Prispieva k udržaniu jemnej, pružnej a pevnej pokožky
  • Rýchlo sa vstrebávajúca textúra

Použitie

Naneste na príslušné miesta a masírujte až do úplného vstrebania.

Č. produktu: BTO-0349
Obsah: 150 ml
EAN: 8003140493062
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: sérum
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bezpečné počas tehotenstva, vegan
Vône: mätová
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Dicaprylyl Ether, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sargassum Fluitans/Natans Extract, Rosa Mosqueta Seed Oil[2], Mentha Piperita Leaf Extract[2], Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract[2], Betula Alba Leaf Extract[2], Centella Asiatica Leaf Extract, Manilkara Multinervis Leaf Extract, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Parfum, Dehydroacetic Acid, Hydroxypropyl Methylcellulose, Maltodextrin, Sodium Dehydroacetate, Betaine, Pentylene Glycol[1], Sodium Benzoate, Hydroxyethyl Cellulose, Glycerin, Lactic Acid, Benzaldehyde

  1. Rastlinného pôvodu
  2. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Elastic Skin Body Serum