Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 40 ml

Na každodenné čistenie pre celú rodinu

€ 7,39

(€ 184,75 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 40 ml

Ešte 7 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 6,87 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti, aj citlivú
  • s toskánskym bio feniklom a nechtíkom
  • jemné pôsobenie vhodné pre celú rodinu
  • na tvár, telo a intímnu hygienu

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml

Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 40 ml € 7,39 (€ 184,75 / l)
Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser, 500 ml € 15,69 (€ 31,38 / l)
Celková cena: € 23,08
Popis

Family Gentle Cleanser značky Biofficina Toscana je určený na tvár, telo a intímnu hygienu a na každodenné používanie pre celú rodinu. Je vhodný pre všetky typy pleti a má zloženie s pH 5 s tenzidmi rastlinného pôvodu, organickým toskánskym extraktom z feniklu a extraktom z nechtíka.

Zloženie jemne čistí pokožku a je ideálne pre tých, ktorí hľadajú jeden všestranný produkt na každodenné čistenie tváre a tela a intímnu hygienu. Organický extrakt z feniklu pochádza z poľnohospodárskeho podniku v Pitigliane v provincii Grosseto, zatiaľ čo éterické oleje zo sladkého feniklu a cédra dodávajú produktu sviežu a jemnú vôňu.

Vlastnosti

  • Čistiaci produkt na tvár, telo a intímnu hygienu
  • Vhodný pre celú rodinu a všetky typy pleti
  • S extraktmi z bio fenikla z Toskánska a nechtíka
  • Zloženie s pH 5 a tenzidmi rastlinného pôvodu
  • S éterickými olejmi zo sladkého feniklu a cédra

Použitie

Použite malé množstvo produktu zriedené vodou a potom opláchnite.

Č. produktu: BTO-P149
Obsah: 40 ml
EAN: 8003140491853
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: kvapalina, prášok
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá
Vlastnosti: testované na nikel, unisex, vegan
Vône: korenistá
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Konzistencia produktov na čistenie pleti: gél
Balenie: fľaša s pumpičkou, tuba, cestovná veľkosť
Pre bábätká a deti: deti
Zloženie (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sorbit, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Sodium Olivamphoacetate, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Foeniculum Vulgare Oil, Citrus Medica Vulgaris (Zitronatzitrone) Peel Oil, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 1 rezencia v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Family Gentle Cleanser

825 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
918 (61%)
4 hviezdičky
392 (26%)
3 hviezdičky
126 (8%)
2 hviezdičky
28 (1%)
1 hviezdička
22 (1%)

1486 hodnotení
1 recenzia v jazyku: slovenčina
825 zákazníckych recenzií v iných jazykoch