Biofficina Toscana Roll-On Deodorant, 50 ml

Ochranné ošetrenie pre príjemný pocit sviežosti

€ 10,99

(€ 219,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 10,22 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • s mätou, šalviou, tymianom a trietylcitrátom
  • pomáha proti nepríjemnému zápachu
  • bez hliníkových solí, kamenca draselného a alkoholu

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Roll-On Deodorant, 50 ml € 10,99 (€ 219,80 / l)
Biofficina Toscana Reinforcing Shampoo, 200 ml € 13,29 (€ 66,45 / l)
Celková cena: € 24,28
Popis

Roll-On Deodorant značky Biofficina Toscana je dezodorant bez hliníkových solí, kamenca draselného a alkoholu, vhodný pre všetky typy pokožky. Receptúra obsahuje triethyl citrate a extrakt z mäty z organického toskánskeho pestovania a pomáha obmedzovať tvorbu nepríjemného zápachu bez narušenia prirodzeného potenia pokožky.

Zloženie je obohatené o extrakty zo šalvie a tymianu s čistiacimi, ochrannými a osviežujúcimi vlastnosťami. Jemné zloženie je vhodné na každodenné používanie a možno ho aplikovať aj po depilácii. Praktické balenie s guľôčkovým aplikátorom uľahčuje rovnomernú aplikáciu, zatiaľ čo éterické oleje z mäty, šalvie a tymiánu dodávajú sviežu vôňu s bylinnými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Pre všetky typy pokožky
  • S triethylcitrátom a extraktom z mäty z ekologického pestovania v Toskánsku
  • S extraktmi zo šalvie a tymianu
  • Pomáha obmedzovať tvorbu nepríjemného zápachu
  • Nenarušuje prirodzené potenie pokožky
  • Bez hliníkových solí a kamenca draselného
  • Bez alkoholu
  • Praktické balenie s guličkovým aplikátorom

Použitie

Aplikujte na čistú a suchú pokožku v oblastiach so zvýšeným potením.

Č. produktu: BTO-0107
Obsah: 50 ml
EAN: 80777939
Výrobca: Biofficina Toscana
Druh produktu: dezodorant
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Zloženie (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Triethylcitrate, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Mentha Arvensis Extract[1], Mentha Piperita Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil[1], Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Benzyl Alcohol, Propandiol, Phenylethanol, Sodium Dehydroacetate, Undecyl Alcohol, Xanthan Gum, Linalool, Limonene, Citronellal, Geraniol, Dehydroacetic Acid

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana Roll-On Deodorant

69 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
20 (19%)
4 hviezdičky
19 (18%)
3 hviezdičky
27 (26%)
2 hviezdičky
17 (16%)
1 hviezdička
19 (18%)

102 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 69 recenzií v iných jazykoch.