Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml

Jemné čistenie s fytokeratínom a bio gaštanom

€ 15,29

(€ 76,45 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade od: 09. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 13. októbra

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,21 / ks-7%
  • od 3 len € 13,76 / ks-10%
  • od 6 len € 12,53 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suché, chemicky ošetrené, farbené alebo oslabené vlasy
  • obohatené o ľanové semienka
  • hydratuje, chráni a posilňuje
  • zanecháva vlasy jemné, ľahké a lesklé

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo, 200 ml € 15,29 (€ 76,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 29,48
Popis

SOS Castagna Mildes Shampoo značky Biofficina Toscana je určený na jemné umývanie suchých, chemicky ošetrených alebo farbených vlasov a je vhodný aj na slabé, jemné a oslabené vlasy. Zloženie s tenzidmi rastlinného pôvodu obsahuje biotekutý extrakt z organických toskánskych gaštanov, rastlinný keratín a organický extrakt z ľanových semien.

Biotekutý extrakt z gaštanov bohatý na mastné kyseliny, proteíny a cukry má hydratačný a ochranný účinok a vytvára na dĺžkach film, ktorý pomáha zachovávať hydratáciu a chrániť kutikuly. Rastlinný keratín a extrakt z ľanových semien dopĺňajú zloženie o posilňujúce, disciplinujúce a spevňujúce vlastnosti. Vlasy sú po umytí jemné, ľahké a žiarivé. Vôňa sa vyznačuje teplými a hrejivými tónmi.

Hlavné vlastnosti

  • Na suché, chemicky ošetrené, farbené alebo oslabené vlasy
  • S biotekutým extraktom z organických toskánskych gaštanov
  • S rastlinným keratínom a organickým extraktom z ľanových semien
  • Hydratačný, ochranný a posilňujúci účinok
  • Pomáha zachovávať hydratáciu a chrániť kutikuly
  • Zanecháva vlasy jemné, ľahké a žiarivé

Použitie

Aplikujte na navlhčené vlasy, jemne masírujte a opláchnite. Používajte samostatne alebo zriedený vodou či hydrolátmi Biofficina Toscana v príslušnej fľaštičke na riedenie šampónu.

Č. produktu: BTO-0258
Obsah: 200 ml
EAN: 8003140491891
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: šampón
Typ vlasov: farbené , suché
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
PAO: 12 mesiacov
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša
Zloženie (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Hydrolyzed Chestnut Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Benzyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Phenoxyethanol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzoic Acid, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Citricacid, Soy Amino Acids, Wheat Amino Acids, Arginine Ferulate, Serin, Threonine, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate

  1. Z bio pestovania
O produktovom rade s gašatnom SOS
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana SOS Castagna Mildes Shampoo

12 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,4 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
15 (65%)
4 hviezdičky
4 (17%)
3 hviezdičky
3 (13%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (4%)

23 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 12 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder