Biopark Cosmetics Baheda Powder, 100 g

Na starostlivosť o vlasy

€ 4,07 € 5,09 -20%

(€ 40,70 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 g

Ešte 3 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • ideálny pre jemné vlasy
  • príjemne korenistá vôňa
  • prírodný produkt na starostlivosť o vlasy

Často nakupované spolu s Biopark Cosmetics Reetha (Aritha) Powder, 100 g

Biopark Cosmetics Baheda Powder, 100 g € 4,07 (€ 40,70 / kg)
Biopark Cosmetics Reetha (Aritha) Powder, 100 g € 4,39 (€ 43,90 / kg)
Celková cena: € 8,46
Popis

Tento prášok pochádza z mletého ovocia indickej rastliny s rovnakým názvom. Má zelenkavú farbu a príjemne pikantnú vôňu.

Baheda je vynikajúca na posilnenie vlasov a stimuláciu zdravého rastu vlasov. Často sa používa na starostlivosť o tenké, krehké a jemné vlasy.

Aplikácia: v prípade starostlivosti o vlasy premiešajte prášok Baheda s teplou vodou na pastu a nechajte pôsobiť asi 20 minút. Naneste pastu na vlasy a pokožku hlavy a masírujte. Po 20 - 30 minútach opláchnite čistou vodou. Použitie šampónu nieje potrebné. Pre nádherne zdravé vlasy sa odporúča aplikácia raz týždenne. Ak chcete dosiahnuť ešte lepšiu starostlivosť, zmiešajte prášok Baheda s práškom Amla.

Č. produktu: BPC-BIOP079
Obsah: 100 g
Výrobca: Biopark Cosmetics
Druh rastliny: bibhitaki
Konzistencia/forma: prášok
Typ starostlivosti pre pokožku hlavy: prášky
Druh produktu: surovina, hlina a rastlinný prášok
Typ vlasov: vypadávajúce , jemné , pre každý typ , poškodené
Certifikáty: Institut Kon-Cert Natural Cosmetic
Pokyny na skladovanie: skladujte v suchu
Balenie: kartón
Zloženie (INCI)

Terminalia Belerica (Bahera)

Poznámky k rastlinným práškom a ílom
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Zin d.o.o., Gabrje pri Ilovi Gori 15, 1290, Grosuplje, Slovinsko, www.biopark.si

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biopark Cosmetics Baheda Powder

41 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
49 (59%)
4 hviezdičky
16 (19%)
3 hviezdičky
8 (9%)
2 hviezdičky
6 (7%)
1 hviezdička
3 (3%)

82 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 41 recenzií v iných jazykoch.