Čistá prírodná kozmetika najvyššej kvality Biopark Cosmetics

Prírodná starostlivosť, éterické oleje a vysokokvalitné suroviny

Nakupovať podľa kategórií

Biopark Cosmetics: 166 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Biopark je spoločnosť so skúsenosťami v oblasti výroby a predaja prírodnej kozmetiky. Zakladatelia - Peter a Tejka Novšakovci - však svoju prácu vnímajú v širšom kontexte ako len predaj: ponúkajú podporu pri hľadaní prirodzeného a kvalitnejšieho životného štýlu. Sami žijú láskou a vášňou k prírode a životnému prostrediu, čo sa odráža aj vo filozofii spoločnosti.

Biopark Cosmetics ponúka široký sortiment nosných olejov, esenciálnych olejov, hydrolátov, rastlinných a minerálnych práškov a ďalších produktov rastlinného pôvodu.

Produkty sa netestujú na zvieratách, spĺňajú predpisy EÚ a vyznačujú sa jedinečným pomerom ceny a výkonu. Spoločnosť sa v maximálnej možnej miere zbavuje sprostredkovateľov, sama navrhuje etikety a fľaše plní ručne s maximálnou starostlivosťou a láskou. Na konci výrobného procesu vznikajú výrobky najvyššej kvality za férovú cenu. Biopark nepoužíva len certifikované ekologické suroviny - všetky produkty Biopark boli certifikované ako prírodná alebo bio kozmetika od slovinského inštitútu Kon-Cert.