Prírodná kozmetika Biopark Cosmetics

Prírodná starostlivosť, éterické oleje a vysokokvalitné suroviny

Slovinská značka Biopark Cosmetics ponúka najčistejšiu prírodnú kozmetiku najvyššej kvality - starostlivo vyrobenú a atraktívne balenú!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Biopark Cosmetics

Biopark Cosmetics: 168 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Biopark je spoločnosť so skúsenosťami vo výrobe a predaji prírodných kozmetických prípravkov. Zakladatelia - Peter a Tejka Novšak - vidia svoju prácu v širšom kontexte ako len v predaji: ponúkajú podporu, ktorá im pomáha nájsť prirodzený a kvalitnejší životný štýl. Samy žijú svoju lásku a vášeň pre prírodu a životné prostredie, čo sa odráža aj v podnikovej filozofii.

Hlavným cieľom spoločnosti Biopark je ponúknuť prírodné a zdravé alternatívy k tradičnej kozmetike - pretože príroda ponúka všetko pre zdravie a pohodu.

Biopark Cosmetics ponúka širokú škálu nosných olejov, éterických olejov, hydrolátov, rastlinných a minerálnych práškov a ďalších rastlinných produktov.

Výrobky sa vyrábajú bez testovania na zvieratách, zodpovedajú predpisom EÚ a vyznačujú sa jedinečným pomerom cena/výkon. Koniec koncov, je súčasťou podnikovej filozofie sprístupňovať zdravé a prírodné produkty každému - pretože v spoločnosti sú presvedčení, že zdravý životný štýl by sa nemal stať finančnou otázkou!

Biopark nespracováva iba ekologické certifikované suroviny - všetky výrobky boli certifikované slovinským ústavom Kon-Cert ako prírodná alebo organická kozmetika.

Výrobky Biopark sú 100 %:

  • prírodné,
  • bez SLS a SLES,
  • bez parabénov a iných škodlivých látok,
  • vyrobené bez testovania na zvieratách
  • a certifikované ako prírodná alebo bio kozmetika.