Prírodná kozmetika od Biopark Cosmetics

Prírodná starostlivosť, éterické oleje a vysokokvalitné suroviny

Slovinská značka Biopark Cosmetics ponúka najčistejšiu prírodnú kozmetiku najvyššej kvality - starostlivo vyrobenú a atraktívne balenú!

Marken / Biopark Cosmetics

Biopark Cosmetics: 142 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Biopark je spoločnosť so skúsenosťami vo výrobe a predaji prírodných kozmetických prípravkov. Zakladatelia - Peter a Tejka Novšak - vidia svoju prácu v širšom kontexte ako len v predaji: ponúkajú podporu, ktorá im pomáha nájsť prirodzený a kvalitnejší životný štýl. Samy žijú svoju lásku a vášeň pre prírodu a životné prostredie, čo sa odráža aj v podnikovej filozofii.

Hlavným cieľom Bioparku je ponúknuť prírodné a zdravé alternatívy k tradičnej kozmetike - pretože príroda ponúka všetko pre zdravie a pohodu.

Biopark Cosmetics ponúka širokú škálu nosných olejov, éterických olejov, hydrolátov, rastlinných a minerálnych práškov a ďalších rastlinných produktov.

Výrobky sa vyrábajú aj bez testovania na zvieratách, zodpovedajú predpisom EÚ a vyznačujú sa jedinečným pomerom cena / výkon. Koniec koncov, je súčasťou podnikovej filozofie sprístupňovať zdravé a prírodné produkty každému - pretože v Bioparku sú presvedčení, že zdravý životný štýl by sa nemal stať finančnou otázkou!
Za týmto účelom sa bez sprostredkovateľov snažíte čo najviac navrhovať štítky a ručne ich plniť s najväčšou starostlivosťou a láskou. Na konci výroby sú kvalitné výrobky za primeranú cenu. Okrem toho, Biopark nespracováva iba ekologické certifikované suroviny - všetky výrobky Biopark boli certifikované slovinským ústavom Kon-Cert ako prírodná alebo organická kozmetika.

Výrobky Biopark sú 100%:

  • prírodné
  • bez SLS & SLES
  • bez parabénov a iných škodlivých látok
  • vyrobené bez testovania na zvieratách
  • certifikované ako prírodná alebo bio kozmetika