CENTIFOLIA Family SOS Body Balm, 200 ml

Obzvlášť bohatá starostlivosť o telo pre celú rodinu

€ 15,39

(€ 76,95 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti - aj pre citlivú
  • intenzívne hydratuje
  • jemne sa rozplývajúca textúra

Často nakupované spolu s Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml

CENTIFOLIA Family SOS Body Balm, 200 ml € 15,39 (€ 76,95 / l)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Almond, 60 ml € 4,89 (€ 81,50 / l)
Celková cena: € 20,28
Popis

Tento telový balzam SOS poskytuje vďaka svojej mimoriadne bohatej textúre intenzívnu starostlivosť suchej a citlivej pokožke celej rodiny. Minimalizuje pocity pnutia a je ideálny pri začervenaní. Jeho jemne roztápajúca sa textúra sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva bez zanechania mastného filmu.

Aplikácia

  • Naneste na celé telo ráno a/alebo večer.
  • Na obzvlášť suché miesta naneste väčšie množstvo produktu a poriadne vmasírujte.
Č. produktu: XDK-CENT-90020344
Obsah: 200 ml
EAN: 3537090020344
Výrobca: CENTIFOLIA
Konzistencia/forma: balzam
Druh produktu: starostlivosť o telo
Typ pokožky: pre každý typ , podráždená , citlivá
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: dóza
Pre bábätká a deti: deti
Zloženie (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Cetyl Alcohol, Octyldodecyl Myristate, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Glyceryl Stearat Citrat, Palmitic Acid, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Vegetable Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Hydrogenated Vegetable Oil, Myristic Acid, Lauric Acid, Sodium Pca, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Parfum, Citronellol, Linalool

  1. Inhaltsstoffe aus biologischem Anbau
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: CENTIFOLIA Family SOS Body Balm

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder