Prírodná kozmetika FUN!ETHIC

Francúzske výrobky starostlivosti pre ženy všetkých vekových skupín

Bienvenue" alebo Vitajte vo farebnom svete malej francúzskej spoločnosti FUN!ETHIC, ktorá si dala za cieľ vyrábať vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku za férové ceny!

Nakupovať podľa kategórií

Marken / FUN!ETHIC

FUN!ETHIC: 18 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Vyrobené vo Francúzsku - dostupná kvalita pre každého!

Myšlienkou FUN!ETHIC je dokázať, že moderná spoločnosť môže veľmi dobre vyrábať regionálne, udržateľne, s vysokou kvalitou a podľa najprísnejších etických štandardov: najlepšia kvalita za férovú cenu a s čistým svedomím! Čo viac si môžete priať?!

Vo FUN!ETHIC je „zodpovedná kozmetika“ písaná veľkými písmenami, preto sú uprednostňovaní regionálni partneri a napríklad experimenty na zvieratách sú striktne odmietnuté. Zakladatelia spoločnosti Olaf Maurice a Martine Schmitt sa tiež domnievajú, že transparentnosť je dôležitým faktorom pre základ dôvery medzi spoločnosťou a spotrebiteľmi.

3 vekové skupiny - 3 produktové rady

Namiesto kategorizácie podľa typu pleti, ako je to v kozmetike zvyčajné, spoločnosť FUN!ETHIC navrhla tri rôzne produktové rady pre rôzne potreby ženskej pokožky v troch rôznych fázach života.

„Teenager" (Être Ado) - rada pre dievčatá od približne 12 rokov, ktorá by mala sprevádzať mladú pokožku dospievaním: hydratácia, vyrovnávanie a čistenie.

„Mladá žena“ (Avoir 20 ans) - pre všetky mladé ženy vo veku od 20 rokov. Séria nekomplikovanej starostlivosti, ktorá kombinuje všetky vlastnosti potrebné pre žiarivý vzhľad: hydratuje, posilňuje, oživuje a robí pokožku jemnou.

„Nad 30“ (Être Femme) - rada starostlivosti pre špeciálne potreby pokožky od 30. roku života. S FUN!ETHIC je veľmi ľahké a nekomplikované poskytnúť pokožke túto osobitnú starostlivosť. Výrobky sú intenzívne hydratujúce a vyživujúce, majú antioxidačný účinok a stimulujú regeneráciu vlastných buniek pokožky - pre zdravo vyzerajúcu a krásnu pokožku.

FUN!ETHIC produkty sú:

  • certifikované Cosmébio a ECOCERT,
  • netestované na zvieratách,
  • parfumované 100 % prírodnými vôňami,,
  • šetrné k životnému prostrediu a vyrobené podľa prísnych etických štandardov
  • vyrobené vo Francúzsku
  • a vegan.