Green Skincare CLARTÉ Cleansing Foam, 130 ml

Šetrné čistenie pokožky na báze bio ružového hydrolátu

€ 28,49

(€ 219,15 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 130 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • obzvlášť šetrný
  • má ošetrujúci účinok

Často nakupované spolu s La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml

Green Skincare CLARTÉ Cleansing Foam, 130 ml € 28,49 (€ 219,15 / l)
La Saponaria Kyselina hyalurónová s rôznymi molekulovými hmotnosťami Attivi Puri, 30 ml € 10,19 (€ 339,67 / l)
Celková cena: € 38,68
Popis

Táto obzvlášť jemná čistiaca pena na báze bio hydrolátu z ružových kvetov odstraňuje nečistoty a zaisťuje čistú a upravenú pleť.

Aplikácia

  • Ráno a/alebo večer naneste dostatočné množstvo na vlhkú pokožku.
  • Jemne vmasírujte, aby ste odstránili všetky nečistoty, a potom dôkladne opláchnite.

Poznámka

  • Vyhnite sa oblasti očí.
  • V prípade kontaktu s očami dôkladne vypláchnite.

PAO: 9 mesiacov.

Č. produktu: NAT-110185
Obsah: 130 ml
EAN: 3700306901854
Výrobca: Green Skincare
Druh produktu: čistenie pleti
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 9 mesiacov
Konzistencia produktov na čistenie pleti: pena
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin[2], Citrus Limon (Lemon) Fruit Water[1], Rosa Damascena Flower Water[1], Coco Glucoside, Glucose, Sucrose Laurate, Sucrose Palmitate, Alcohol[2], Coco Glucoside, Betaine, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, Sodium Benzoate, Citricacid, Sodium Hydroxyde, Sodium Citrate, Citral, Limonene, Linalool

  1. Z bio pestovania
  2. Vyrobené z bio surovín
O rade CLARTÉ
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: NATURE.COS SARL, 220 Allée du Royans, 26300, Bourg-de-Péage, Francúzsko, info.export@naturecos.fr

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Green Skincare CLARTÉ Cleansing Foam