GYADA Cosmetics Anti-Frizz šampón, 250 ml

Šetrne čistí a umožňuje jednoduché rozčesávanie!

€ 14,29

(€ 57,16 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 13,57 / ks-5%
  • od 3 len € 12,86 / ks-10%
  • od 6 len € 11,71 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suché, oslabené a farbené vlasy
  • intenzívne vyživuje a chráni
  • obsahuje arganový a avokádový olej
  • daruje vlasom jedinečný lesk
  • testovaný na nikel
  • AIAB AIAB
  • testované na nikel testované na nikel
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s GYADA Cosmetics Anti-Frizz kondicionér, 200 ml

GYADA Cosmetics Anti-Frizz šampón, 250 ml € 14,29 (€ 57,16 / l)
GYADA Cosmetics Anti-Frizz kondicionér, 200 ml € 15,29 (€ 76,45 / l)
Celková cena: € 29,58
Popis

Tento výživný šampón značky GYADA je vďaka svojmu jemnému zloženiu ideálny na suché, krehké a poškodené vlasy, ktoré majú tendenciu sa lámať. Obsahujúci arganový, ľanový a avokádový olej vlasy chránia a posilňujú a zabraňujú tak ich podráždeniu.
Šampón obsahuje naďalej hydrolyzované pšeničné a sójové proteíny, vzácny hydrolát z ruže a nevädze. Tieto vzácne zložky posilňujú a vyhladzujú vlasové vlákno a umožňujú tak jednoduché rozčesávanie a znižujú tvorbu statickej elektriny.

S sliz slez extraktu, hydrolyzovaný sójový proteín a hydrosols Rose a nevädza vlasy znovu získa svoju prirodzenú jemnosť. Okrem toho je šampón je výživný a Obrubníky a znižuje statickú elektrinu.

Použitie:

  • šampón aplikujte na mokré vlasy a vlasy následovne dôkladne opláchnite čistou vodou
  • pre veľmi suché vlasy odporúčame použiť vopred výživnú masku
  • pre krásny výsledok použite na záver anti-frizz kondicionér
Č. produktu: GYA-GC008
Obsah: 250 ml
EAN: 8054609981514
Výrobca: GYADA Cosmetics
Druh produktu: šampón
Typ vlasov: farbené , poškodené, suché
Vlastnosti: testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB
Zloženie (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycerin, Rosa Centifolia Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Linum Usitatissimum Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Malva Sylvestris Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Citrus Lemon Peel Oil, Sodium Pca, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Alcohol

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Podľa smerníc AIAB
Podobné produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Taliansko, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: GYADA Cosmetics Anti-Frizz šampón

50 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
34 (36%)
4 hviezdičky
23 (24%)
3 hviezdičky
24 (25%)
2 hviezdičky
8 (8%)
1 hviezdička
4 (4%)

93 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 50 recenzií v iných jazykoch.