i+m Šampón Repair & Care Hair Care, 250 ml

Pre hodvábny pocit vlasov

€ 12,19

(€ 48,76 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 ml

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 11,58 / ks-5%
  • od 3 len € 10,97 / ks-10%
  • od 6 len € 9,99 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na suché a poškodené vlasy
  • intenzívna hydratácia a lesk
  • bez silikónov a parabénov

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

i+m Šampón Repair & Care Hair Care, 250 ml € 12,19 (€ 48,76 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,19 (€ 70,95 / l)
Celková cena: € 26,38
Popis

Doprajte svojim vlasom relaxačnú prestávku a aktivujte ich prirodzený lesk so šampónom Repair & Care od i+m Naturkosmetik! Bohaté zloženie s cenným, za studena lisovaným bio konopným olejom preniká hlboko do poškodenej štruktúry a posilňuje suché dĺžky a končeky zvnútra.

Zatiaľ čo povrchovo aktívne látky na rastlinnej báze zabezpečujú dôkladné čistenie a krémovú penu, aloe vera zachováva vlhkosť a chráni vlasy pred vysušovaním. Vďaka zloženiu s neutrálnym pH si môžete užívať každodennú starostlivosť, vďaka ktorej budú vaše vlasy opäť pružné a získajú zdravý lesk - bez silikónov, parabénov a mikroplastov!

Aplikácia: jemne masírujte na pokožke hlavy a opláchnite. V prípade potreby opakujte.

Č. produktu: IM-70916
Obsah: 250 ml
EAN: 4037904709162
Výrobca: i+m
Druh produktu: šampón
Typ vlasov: poškodené, suché
Vlastnosti: neutrálne pH k pokožke, unisex
Certifikáty: Leaping Bunny, Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Zloženie (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Betaine, Pca Glyceryl Oleate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Levulinic Acid, Sodium Cocoyl Glutamat, P-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Phytate, Alcohol, Parfum[1], Vanillin[1]

  1. Z éterických olejov
  2. Biologicky kontrolované
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Nemecko, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 0 recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: i+m Šampón Repair & Care Hair Care

4,5 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (50%)
4 hviezdičky
1 (50%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder