Lavera Ošetrujúce mydlo Basis Sensitive, 250 ml

Obzvlášť šetrné k pokožke pre každú príležitosť

€ 3,99

(€ 15,96 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 250 ml

Na sklade

Doručenie: piatok, 02. októbra, ak si objednáte do dňa: utorok,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 3,79 / ks-5%
  • od 3 len € 3,59 / ks-10%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • tiež pre suchú a citlivú pokožku
  • čistí bez vyschnutia
  • pH neutrálne

Často nakupované spolu s Lavera Ošetrujúce mydlo Basis Sensitive, Náplň 500 ml

Lavera Ošetrujúce mydlo Basis Sensitive, 250 ml € 3,99 (€ 15,96 / l)
Lavera Ošetrujúce mydlo Basis Sensitive, Náplň 500 ml € 5,19 (€ 10,38 / l)
Celková cena: € 9,18
Popis

Toto mydlo charakterizuje jemné zloženie, šetrné čistenie a ingrediencie priateľské k pokožke. S obsiahnutou bio aloe vera a bio harmančekom je ideálne pre všetky typy pleti, dokonca aj tie citlivé a suché.

Použitie: napeňte na rukách a masírujte. Následne poriadne opláchnite.

Č. produktu: LA-116531
Obsah: 250 ml
EAN: 4021457667550
Výrobca: Lavera
Lavera: Basis Sensitive
Konzistencia mydiel: tekutá
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: mydlo
Typ pokožky: citlivá , suchá
Vlastnosti: doplniteľné, neutrálne pH k pokožke, refill (náplň), unisex, vegan
Certifikáty: NaTrue, Vegan Society
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: v uzatvárateľnom vrecku, fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
  2. Z prírodných éterických olejov
Upozornenie od výrobcu
Právne informácie
Výrobca: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Nemecko, www.lavera.de/impressum

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je 1 rezencia v jazyku: slovenčina pre produkt: Lavera Ošetrujúce mydlo Basis Sensitive

45 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
71 (73%)
4 hviezdičky
16 (16%)
3 hviezdičky
8 (8%)
2 hviezdičky
2 (2%)
1 hviezdička
0 (0%)

97 hodnotení
1 recenzia v jazyku: slovenčina
45 zákazníckych recenzií v iných jazykoch