SAINT CHARLES Mani Sante, 100 ml

Jemné mydlo s jedinečným receptom!

€ 37,99

(€ 379,90 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 ml

Na sklade od: 16. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do utorok, 20. októbra

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 36,09 / ks-5%
  • od 3 len € 34,19 / ks-10%
  • od 6 len € 31,15 / ks-18%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na tvár, fúzy a ruky
  • čistí a ošetruje pokožku
  • s nádhernou vôňou
  • vhodné pre mužov i ženy
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s SAINT CHARLES Krém na ruky a telo, 500 ml

SAINT CHARLES Mani Sante, 100 ml € 37,99 (€ 379,90 / l)
SAINT CHARLES Krém na ruky a telo, 500 ml € 60,49 (€ 120,98 / l)
Celková cena: € 98,48
Popis

Mydlo sa vyznačuje svojou zvláštnou vôňou a jemnou receptúrou. Vďaka tomu je obľúbené u mužov i žien a dá sa ním umývať tvár, ruky alebo fúzy. Vysokokvalitné ingrediencie pokožku čistia, ošetrujú ju a dodávajú jej neodolateľnú vôňu.

Receptúra

  • Obsahuje kadidlo (Luban), ktoré pochádza z Ománu a je jedným z najvyhľadávanejších druhov kadidla. Dodáva mydlu charakteristickú vôňu svojou balzamickou arómou, nádherne kvetinovou vôňou a citrónovým záverom.
  • Mydlo je navyše rafinované ružovým grapefruitom a citrónovým olejom, ktoré poskytujú sviežu citrusovú stopu a sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny. To podporuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, udržuje ju vláčnu a chráni ju pred vysušením. Ružový grapefruit a citrón sú veľmi populárne aj vďaka svojim chladivým a čistiacim vlastnostiam.
  • Ďalšou zložkou Mani Sante je vetiverový olej. Je to jedna z najelegantnejších orientálnych vôní a môže pôsobiť na pokožku chladivo. Tiež sa hovorí, že má účinok posilňujúci nervy a erotický účinok. Tiež vyživuje, posilňuje a regeneruje pokožku.
  • Na doplnenie tohto jemného zloženia bol do mydla na tvár pridaný bergamotový olej. Jeho svieža, štipľavá vôňa dokonale dopĺňa receptúru mydla.

Aplikácia: môže sa použiť na čistenie tváre, rúk a fúzov. Pri zredukovanom oplachovaní, sa zachová intenzívnejšia vôňa.

Č. produktu: SCH-8172769
Obsah: 100 ml
EAN: 9120085860038
Výrobca: SAINT CHARLES
Konzistencia mydiel: tekutá
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: mydlo, starostlivosť pre mužov
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: vegan
Vône: kadidlová/myrhová, citrusová
Zloženie (INCI)

Potassium Linseed Oil, Glycerin, Alcohol, Boswellia Sacra, Boswellia Serrata (Frankincense) Extracts, Vetiveria Zizanoides (Vetivert Essential Oil), Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Parfum, Limonene, Citral, Linalool

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Rakúsko, office@saint-charles.eu

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: SAINT CHARLES Mani Sante

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (75%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
1 (25%)

4 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder