100% Pure Glossy Locks Glossing Shampoo, 390 ml

Jemne čistí a dodáva vlasom zdravý lesk!

€ 28,39 € 35,49 -20%

(€ 72,79 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 390 ml

Na sklade

Doručenie: štvrtok, 01. októbra, ak si objednáte do dňa: pondelok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • ideálny pre slabé a matné vlasy
  • zabraňuje lámaniu vlasov
  • uzatvára vonkajšiu vrstvu vlasov
  • hydratuje a posilňuje
  • bez lepku bez lepku
  • vegan vegan

Často nakupované spolu s 100% Pure Glossy Locks Grow More Conditioner, 400 ml

100% Pure Glossy Locks Glossing Shampoo, 390 ml € 28,39 (€ 72,79 / l)
100% Pure Glossy Locks Grow More Conditioner, 400 ml € 35,49 (€ 88,73 / l)
Celková cena: € 63,88
Popis

Tento šampón na podporu lesku dodáva vlasom hlbokú hydratáciu a živiny z kolagénu z rias a ďalších dôležitých živín. Jemne odstraňuje matné usadeniny a dodáva vlasom lesk a žiarivosť.
Je obohatený o zelené jablko, saké a jablčný ocot, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzenú žiarivosť a lesk vlasov.

Zloženie je dostatočne šetrné aj pre farbené vlasy a úplne bez sulfátov, drsných povrchovo aktívnych látok či syntetických chemikálií.

Aplikácia

  • Naneste na mokré vlasy a masírujte od pokožky hlavy až po končeky vlasov.
  • Potom opláchnite čistou teplou vodou a v prípade potreby postup zopakujte.
  • Ak sa šampón dostane do očí, vypláchnite ich čistou vodou.
Č. produktu: 100PCP-FGHGLGS13OZ
Obsah: 390 ml
EAN: 843585155617
Výrobca: 100% Pure
Odtiene: všetky farby vlasov
Konzistencia/forma: kvapalina
Druh produktu: šampón
Typ vlasov: farbené , poškodené, suché
Vlastnosti: bez lepku, bez sulfátov, vegan
PAO: 6 mesiacov
Upozornenie: vyhnite sa kontaktu s očami a v prípade potreby ich vypláchnite veľkým množstvom vody
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: fľaša s pumpičkou, tuba
Zloženie (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate, Vegetable Glycerin, Rosa Damascena Distillate, Vitamin B5 (Panthenol), Vitamin B7 (Biotin), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf, Urtica Dioica, Camellia Sinensis Leaf, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf, Chamomilla Recutita, Phytic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Dehydroacetic Acid, Guar, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Natural Green Apple Flavor, Benzyl Alcohol[1]

  1. Zložka éterických olejov
Bližšie informácie k rade Glossy Locks
Poznámky k zmenám receptúr a balenia
Právne informácie
Výrobca: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Spojené štáty, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Splnomocnený zástupca ako zodpovedná osoba EÚ: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Írsko, info@msl.io, msl.io

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: 100% Pure Glossy Locks Glossing Shampoo

4 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (57%)
4 hviezdičky
3 (42%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

7 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 4 recenzie v iných jazykoch.