Jednoduché a bezpečné nakupovanie na stránke Ecco Verde!

Na Ecco Verde momentálne nájdete prírodné kozmetické výrobky 20.500 od medzinárodných výrobcov a stále ich nájdete stále viac! Od krémov na ruky, šampónov a výrobkov pre starostlivosť o telo až po široký výber minerálnych make-upov vhodných pre pokožku, Ecco Verde má všetko, čo si vaše srdce želá!

Rovnako dobrý ako konvenčná kozmetika

Prírodná kozmetika nie je v žiadnom prípade horšia ako chemické a syntetické kozmetické výrobky. Naopak! S prírodnou kozmetikou neurobíte len niečo dobré pre svoje telo, ale aj pre životné prostredie! Naše výrobky neobsahujú škodlivé chemické koktaily ani mikroplasty a skladajú sa z vysoko kvalitných organických olejov a rastlinných surovín , z ktorých väčšina sa získava z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Žiadne kompromisy - iba skutočná prírodná kozmetika

Väčšina našich výrobkov má certifikáty prírodnej kozmetiky. Zaujíma vás, prečo je certifikovaná iba väčšina výrobkov? Odpoveď je jednoduchá: nie vždy si značka môže zvoliť certifikáciu. Certifikácie zvyčajne stoja veľa peňazí.

Tieto investície si často nemôžu dovoliť najmä malé značky. Prírodné kozmetické výrobky často začínajú rodinné podniky v malom merítku a tieto spoločnosti radšej investujú na vylepšenia produktov než na certifikáty. Mnohé z týchto malých značiek napriek tomu spĺňajú prírodné kozmetické normy aj bez osvedčenia.

Ako si však môžete byť istí, že si na Ecco Verde skutočne kupujete prírodnú kozmetiku, ak jednotlivé značky nie sú certifikované?

V spoločnosti Ecco Verde sme sa od začiatku rozhodli nekompromisne a jednoduchou, ale niekedy zložitou cestou. Iba tak môžeme zaistiť, aby naši zákazníci nám dôverovali a nakupovali bez obáv .

Ako však vyzerá táto nekompromisná cesta? Zjednodušene: značka môže do EccoVerde prísť iba dvoma spôsobmi.

  1. Ak má značka jeden alebo viac prírodných kozmetických certifikátov, ktoré zaručujú kvalitu výrobkov, bude akceptovaná nami.
  2. Ak značka nemá certifikáty, výrobky tejto značky kontrolujeme ručne a veľmi presne. Ak výrobky vyhovujú smerniciam a normám prírodnej kozmetiky, akceptujeme ich aj my.

Pokiaľ ide o tieto recenzie, sme veľmi prísni. Ak je napr. dopyt vysoký, ale nespĺňa prírodné kozmetické normy, nebudeme ho ponúkať. Môže sa tiež stať, že sa zmení zloženie jednotlivých výrobkov. Potom znova skontrolujeme, či sú stále splnené normy pre prírodnú kozmetiku.

V prípade „zmiešaného“ katalógu, tj ak značka ponúka prírodné kozmetické výrobky a tiež tradičné výrobky, sme veľmi opatrní. Na Ecco Verde nájdete iba niekoľko značiek so zmiešaným katalógom a potom iba výrobky, ktoré sú pravou prírodnou kozmetikou. Vo všeobecnosti však nemáme tendenciu uvádzať na zozname značiek, ktoré na Ecco Verde neponúkajú 100% prírodnú kozmetiku.

Nakupovanie môže byť veľmi jednoduché a príjemné

Nakupovanie v Ecco Verde je jednoduché, žiadne fronty ani ťažké nákupné tašky! Jednoducho si vyberiete svoje obľúbené produkty, platíte pohodlne kreditnou kartou, PayPal alebo prevodom na účet a my sa postaráme o zvyšok. Náš priateľský a kompetentný servisný tím vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami alebo nejasnosťami kedykoľvek!