Jednoduché a bezpečné nakupovanie v online obchode Ecco Verde!

V Ecco Verde momentálne nájdete viac ako 20.700 prírodných kozmetických produktov od medzinárodných výrobcov a ich počet neustále rastie! Od krémov na ruky, šampónov a produktov starostlivosti o telo až po široký výber minerálnych make-upov šetrných k pokožke, Ecco Verde má všetko, po čom vaše srdce túži!

Rovnako dobré ako konvenčná kozmetika

Prírodná kozmetika nie je v žiadnom prípade menej kvalitná ako chemická, syntetická kozmetika. Ale práve naopak! S prírodnou kozmetikou nerobíte niečo dobré len pre svoje telo, ale aj pre životné prostredie! Naše produkty neobsahujú škodlivé chemické kokteily alebo mikroplasty a pozostávajú z vysokokvalitných organických olejov a rastlinných surovín, z ktorých väčšina pochádza z kontrolovaného ekologického pestovania.

Žiadne kompromisy – iba pravá prírodná kozmetika

Väčšina našich produktov má certifikáty prírodnej kozmetiky. Pýtate sa, prečo je certifikovaná len väčšina produktov? Odpoveď je jednoduchá: značka si nemôže vždy vybrať certifikáciu. Certifikácie zvyčajne stoja veľa peňazí.

Najmä malé značky si tieto investície často nemôžu dovoliť. Prírodné kozmetické produkty sú často vytvárané malými rodinnými firmami a tieto firmy radšej vkladajú peniaze do vylepšenia produktov ako do certifikácií. Napriek tomu mnohé z týchto malých značiek spĺňajú štandardy prírodnej kozmetiky aj bez certifikátu.

Ako si však môžete byť istý, že naozaj kupujete prírodnú kozmetiku od Ecco Verde, ak jednotlivé značky nie sú certifikované?

V Ecco Verde sme sa od začiatku rozhodli nerobiť kompromisy a vydať sa priamou, aj keď niekedy náročnou cestou. Len tak môžeme zabezpečiť, aby nám zákazníci dôverovali a nakupovali u nás bez obáv.

Ako však vyzerá táto nekompromisná cesta? Jednoducho: značka môže prísť do EccoVerde len dvoma možnými spôsobmi.

  1. Ak má značka jeden alebo viac certifikátov prírodnej kozmetiky, ktoré zaručujú kvalitu produktov, akceptujeme to.
  2. Ak značka nemá žiadne certifikáty, produkty tejto značky kontrolujeme sami a veľmi starostlivo. Ak budú produkty spĺňať smernice a štandardy prírodnej kozmetiky, budú akceptované aj nami.

Pri týchto kontrolách sme veľmi prísni a nerobíme kompromisy. Napríklad, ak značka je veľmi žiadaná, ale nespĺňa prírodné kozmetické štandardy, neponúkame ju. Môže sa tiež stať, že sa zmení zloženie jednotlivých produktov. Potom ešte raz skontrolujeme, či sa stále dodržiavajú normy pre prírodnú kozmetiku.

Sme veľmi opatrní pri "zmiešanom" sortimente, teda keď značka ponúka prírodné kozmetické produkty aj tie konvenčné. V Ecco Verde nájdete len pár značiek so zmiešaným sortimentom a potom už len produkty, ktoré sú pravou prírodnou kozmetikou. V Ecco Verde nájdete len 100 % prírodnú kozmetiku!

Nakupovanie môže byť také krásne a jednoduché

Nakupovanie v Ecco Verde je jednoduché! Jednoducho si vyberiete svoje obľúbené produkty, zaplatíte pohodlne kreditnou kartou, prevodom na účet alebo prostredníctvom PayPalu a my sa postaráme o zvyšok. Náš priateľský a kompetentný zákaznícky servis Vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami alebo nejasnosťami.