Naša spoločnosť - nice Shops

Kto sme

Tento internetový obchod je súčasťou našej Niceshops spoločnosti. Sme rakúska firma, ktorá sa špecializuje na vývoj internetových obchodov v rôznych produktových segmentoch. Momentálne pôsobíme na viacerých európskych trhoch.

Mesačne navštívi našu stránku viac ako milión ľudí z celého sveta. Naše logistické centrum na juhu Rakúska spracuváva približne 30.000 objednávok za mesiac.

Všetky naše stránky majú niekoľko spoločných vecí:

  • Dokonale usporiadaný sortiment
  • Skvelý pomer medzi cenou & výkonom
  • Rýchly a spoľahlivý dovoz
  • Jednoduché konanie pri odstúpení od zmluvy a reklamáciách
  • Dobrá nálada, milá a priateľská komunikácia
  • Pravidelná úprava sortimentu podľa požiadaviek našich zákazníkov

Centrálnymi piliermy našej filozofie sú taktiež ochrana & udržiavanie životného prostredia.

Z toho dôvodu vykonávame rozličné opatrenia na úspor energie. Jedným z riešení je balenie naších zásielok- v balíčkoch nájdete len biologický materiál. Údržba a ochrana životného prostredia je totiž možná v rozličných oblastiach predaja. Poväčšine začína tento proces ale už pri nákupe nového sertimentu- pochybné produkty sa na náš trh totiž ani nedostanú.

Toľko k našej spoločnosti a filozófii. Dúfame, že sme Vám mohli poskytnúť presnejší obraz o nás a naších cieľoch. Prajeme Vám teda ešte veľa zábavy s NICEshops - kedže nakupovať na naších stránkach je jednoducho nice!

Ecco Verde

Ecco Verde - Výber prírodnej kozmetiky

Na Ecco Verde nájdete široký sortiment vysokokvalitných prírodných kozmetických výrobkov od svetových výrobcov. Na veľkosti výrobcov ale nezáleží- dôležitá je láska k prírode a kúsok srdca v každom produkte.

Presvedčte sa o našej ponuke a navštívte našu stránku: Ecco Verde Nemecko | Ecco Verde Rakúsko

VitalAbo

VitalAbo - pre Vašu vitalitu

VitalAbo Vám ponúka širokú paletu výživných doplnkov na podporu zdravia ako aj špeciálnych prípravkov pre športovcov od renomovaných výrobcov - nechajte sa prekvapíť silou prírody a priateľnými cemami.

Navštívte našu stránku plnú skvelých výživných doplnkov: VitalAbo Nemecko | VitalAbo Rakúsko

EquusVitalis - Starostlivosť o koníkov

Na stránke EquusVitalis nájdete široký sortiment základných potravín, minerálov, špecialít & ďalšich prípravkov pre optimálnu strarostlivosť Váších tátošov. V sortimente sa nachádzajú výrobky známých predajcov a značiek ako St. Hippolyt, Eggersmann, Stiefel, Nösenberger, Lexa und Gladiator Plus a taktiež náš vlastný prémiový sortiment EquusVitalis.

Presvedčte sa o našej ponuke a potešte svojho koníka: EquusVitalis Nemecko | EquusVitalis Rakúsko

Genuss Region Shop

Genussregion - Chuťovky & Delikatesy z jedinečných regiónov Rakúska

GENUSS REGION ÖSTERREICH- tento výraz garantuje vysokokvalitné a jedinečné výrobky z rakúskych regiónov. Jedná sa o farmárske regionálne špecialitky z ekologického poľnohospodársva. Pochutnajte si na typických jedlách, plných radosti a tradície.

Doprajte si kúsok rakúskej kulinariky: Genussregion Shop Rakúsko

Bloomling

Bloomling - Záhradná víla

Nechajte sa očariť pestrosťou a vôňou prírody. Premente svoj balkón alebo záhradu na ozajstnú oázu. Vyberte si z nášho sortimentu bylinky do kuchyne, zeleninku do záhradky alebo exotické kvety do interiéru. Zakúpte si potrebnú starostlivosť, prečítajte potrebné rady a Vaša oáza bude už čoskoro aj skutočnosťou.

Nechajte a prekvapiť krásou prírody: Bloomling Nemecko | Bloomling Rakúsko

Ayurveda101

Ayurveda101 - Ajurvédsky životný štýl

Cieľom ajurvédskeho životného štýlu je získať jednoduchým spôsobom optimálnu telesnú & duševnú rovnováhu. Náš sortiment vysokokvalitných potravín, masážnych prípravkov ako aj hygienických výrobkov Vám pomôže nájsť Vašu rovnováhu.

Naše výrobky neobsahujú žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, koktejly chemikálií alebo zbytočných pesticídov.

Objavte na našej stránky svet plný harmónie: : Ayurveda101 Nemecku | Ayurveda101 Rakúsku

Lederhose

Kúsok tradície- populárna októbrová móda

Táto tradícia už dávno neexistuje len na tereziánskej lúke alebo v rakúskych alpách. Popularita týchto krojov už nepozná žiadne hranice! Ak si myslíte že ide len o nudnú tradičnú móde, tak sa naozaj mýlite. Kožené nohavice s prekrásnymi vyšívkami, blúzky so zvádzajucími výstrihmi alebo jedinečné doplnky dokážu ohromiť každého!

Poďme si zajódlovať: Lederhose.com

Aquatadeus

Aquatadeus - mimoriadna sila vody

Unikátna voda s výnimočnými liečivými vlastnosťami! Aquatadeus pochádza zo Štajerska na juhu Rakúska a neobsahuje žiadne konzervačné alebo umelé prísady. Je vhodným doplnkom pre ľudí trpiacích na atopický ekzém a ďalšie choroby.

Mimoriadny sila vody: Aquatadeus Nemecko

BikeOnlineShop

Cyklistický obchod

40.000 produktov pre profesionálnych cyklistov a tých ktorí sa nimi chcú stať. V našom sortimente nájdete doplnky a príslušenstvo na všetky typy bicyklov. Vyberte si z ponuky viac ako 100 rozličných značiek.

K našej ponuke: Bike Internetový obchod Rakúsko | WowBikeParts Nemecko

Interismo

Interismo - Vysokokvalitné bytové doplnky

Váš internetový obchod na bytové doplnky. Nechajte sa inšpirovať naším širokým sortimentom výzdob a nájdite všetko po čom už dávno túžite! My wohndekor Vám ponúka individuálne bytové doplnky od renomovaných výrobcov.

Ži svoj štýl: Interismo Nemecko | Interismo Rakúsko

Pools.shop

Pools.shop

Kompletné sady, príslušenstvo & doplnky- u nás nájdete jednoducho všetko potrebné pre Vašu bezstarostnú letnú zábavu. Pri nákupe od 400 Eúr aj s bezplatnou dopravou.

Letná zábava pre každého: Pools.shop