Biofficina Toscana UOMO Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Jemný gél na každodenné holenie

€ 16,09

(€ 321,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Množstevná zľava!

  • od 2 len € 14,96 / ks-7%

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • ideálny po holení
  • s Uviox®-Oleox®, slamihou a olivovým olejom
  • hydratuje, upokojuje, pôsobí ako antioxidant a chráni
  • bez alkoholu, vhodný aj ako denný krém na tvár

Často nakupované spolu s Biofficina Toscana UOMO Face Cream, drevitá vôňa (50 ml)

Biofficina Toscana UOMO Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 16,09 (€ 321,80 / l)
Biofficina Toscana UOMO Face Cream, drevitá vôňa (50 ml) € 18,69 (€ 373,80 / l)
Celková cena: € 34,78
Popis

Antioxidačný balzam po holení od Biofficina Toscana je hydratačné a upokojujúce ošetrenie na tvár a krk, ideálne po holení a vhodné na všetky typy pokožky. Zloženie bez alkoholu pomáha zanechať pokožku jemnú a príjemnú a možno ho používať aj ako bežný hydratačný pleťový krém.

Obsahuje organický extrakt zo slamienky z ostrova Elba s upokojujúcimi, antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami v kombinácii s patentovanou synergickou kombináciou Uviox®-Oleox®, získanou z organických červených hroznových výliskov z Chianti a organických zelených olív z toskánskych kopcov, bohatou na polyfenolové antioxidanty. Organický olivový olej a vitamín E dopĺňajú zloženie o hydratačné, zjemňujúce a ochranné vlastnosti. Vôňa sa vyznačuje jemne korenistými tónmi.

Vlastnosti

  • Na všetky typy pokožky
  • Ideálny po holení
  • S patentovanou synergickou kombináciou Uviox®-Oleox®
  • S organickou slamienkou z ostrova Elba
  • S organickým olivovým olejom a vitamínom E
  • Hydratačný, upokojujúci, antioxidačný a ochranný účinok
  • Možno používať aj ako každodenný pleťový krém
  • Bez alkoholu

Použitie

Naneste na tvár a krk po holení a jemne vmasírujte až do vstrebania. Možno používať aj na zvyšnú časť tváre ako každodenný hydratačný krém.

Č. produktu: BTO-0112
Obsah: 50 ml
EAN: 8003140490122
Výrobca: Biofficina Toscana
Konzistencia/forma: krém
Druh produktu: holenie a depilácia, starostlivosť pre mužov
Typ pokožky: pre každý typ
Vlastnosti: bez obsahu alkoholu, testované na nikel, vegan
Certifikáty: AIAB, Leaping Bunny
Vôňa: mužná
Balenie: fľaša s pumpičkou
Zloženie (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Lecithin, Silybum Marianum Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Sodium Dehydroacetate, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citricacid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Eugenol, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myristica Fragrans Kernel Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pimenta Racemosa Leaf/Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Schinus Terebinthifolius Seed Extract, Vanillin, Zinziber Officinalis Root Oil, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol

  1. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Taliansko, www.biofficinatoscana.com/en

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biofficina Toscana UOMO Antioxidant Aftershave Cream

68 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
80 (50%)
4 hviezdičky
49 (31%)
3 hviezdičky
18 (11%)
2 hviezdičky
8 (5%)
1 hviezdička
2 (1%)

157 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 68 recenzií v iných jazykoch.