Biopark Cosmetics Kaolin Clay, 100 g

Čistiaci a peelingový efekt pre všetky typy pleti

€ 4,87 € 6,09 -20%

(€ 48,70 / kg, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 100 g

Na sklade od: 19. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Doručenie do streda, 21. októbra

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • dostatočne jemný na suchú a citlivú pokožku
  • bohatý na minerály
  • s účinkom proti starnutiu

Často nakupované spolu s Biopark Cosmetics Neem Powder, 100 g

Biopark Cosmetics Kaolin Clay, 100 g € 4,87 (€ 48,70 / kg)
Biopark Cosmetics Neem Powder, 100 g € 4,07 (€ 40,70 / kg)
Celková cena: € 8,94
Popis

Kaolinský íl z Francúzska je najjemnejší zo všetkých ílov a je vhodný aj na starostlivosť o jemnú a citlivú pokožku. Nespôsobuje žiadne podráždenie a používa sa na výrobu prírodných mydiel, zubných pást, dezodorantov, pleťových masiek atď. Kaolín je bohatý na vápnik, kyselinu kremičitú, zinok a horčík, ktoré majú upokojujúci účinok na mastnú pleť a na nečistoty.

Kaolín čistí s jemným exfoliačným účinkom. Tento íl neabsorbuje olej ani vlhkosť z hlbších vrstiev kožného tkaniva, a preto sa môže používať aj na čistenie suchej pokožky. Vďaka vysokému obsahu minerálov možno pozorovať aj omladzujúci účinok - pre zdravšiu a žiarivejšiu pleť!

Aplikácia

  • Zmiešajte ílový prášok s teplou vodou alebo hydrolátom (napr. ružovou vodou), aby vznikla pasta a nechajte 5 - 10 minút pôsobiť.
  • Túto pastu naneste na očistenú pokožku (tela alebo tváre). Môžete pridať aj lyžičku nosného oleja a niekoľko kvapiek esenciálneho oleja.
  • Pastu nechajte pôsobiť asi 10 minút a potom ju zmyte čistou vodou.
  • Potom použite tonikum a hydratačný krém ako zvyčajne.

Poznámka

  • Vzhľadom k tomu, že íl je veľmi jemný prášok, malé čiastočky môžu uviaznuť, najmä v rozšírených póroch alebo vráskach.
  • Ak sa tak stane, neodporúča sa zvyšky ošetrovať mydlom alebo drsne trieť.
  • Naopak, mali by sa ľahko odstrániť jemnou masážou napr. s kokosovým olejom.
Č. produktu: BPC-BIOP073
Obsah: 100 g
EAN: 3830066651130
Výrobca: Biopark Cosmetics
Konzistencia masiek: prášková
Konzistencia/forma: prášok
Druh produktu: hlina a rastlinný prášok
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá , problematická (nečistá)
Vlastnosti: unisex, vegan
Certifikáty: Institut Kon-Cert Natural Cosmetic
Pokyny na skladovanie: chráňte pred vlhkosťou
Balenie: sáčok, kartón
Zloženie (INCI)

100% Kaolin

Poznámky k rastlinným práškom a ílom
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Zin d.o.o., Gabrje pri Ilovi Gori 15, 1290, Grosuplje, Slovinsko, www.biopark.si

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biopark Cosmetics Kaolin Clay

9 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,2 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
17 (51%)
4 hviezdičky
10 (30%)
3 hviezdičky
3 (9%)
2 hviezdičky
2 (6%)
1 hviezdička
1 (3%)

33 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 9 recenzií v iných jazykoch.