Prírodná kozmetika z Francúzska Avril

Vysokokvalitné, ekologické výrobky z Francúzska

Nakupovať podľa kategórií

Avril: 175 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Avril bola uvedená na trh v apríli 2012 so zámerom vytvoriť cenovo dostupnú kozmetiku pre každú ženu. V centre pozornosti sú štyri hodnoty: kvalita, ochrana životného prostredia, cena a služby. Všetky výrobky sú označené nezávislým certifikátom ECOCERT. Ten zaručuje, že najmenej 95 % rastlinných zložiek má kontrolovaný ekologický pôvod. Avril sa zdržiava testovania na zvieratách, a to tak v prípade surovín, ako aj hotových výrobkov.

Avril stanovuje veľmi vysoké štandardy kvality: farby by mali byť intenzívne, textúry príjemné, vône jemné a svieže a finish dlhotrvajúci. Každý výrobok podlieha prísnej kontrole - vykonávajú sa testy bezpečnosti a štúdie stability. Kontrola surovín a hotových výrobkov je rovnako dôležitá ako označovanie pôvodu použitých zložiek. To zaručuje vynikajúci konečný výrobok.

Keď je to možné, francúzsky výrobca sa snaží vyhnúť dodatočným obalom, aby chránil životné prostredie. Avril preto uprednostňuje veľkoobjemové balenia, aby sa použilo menej plastov. Vďaka tomu sa znižuje hmotnosť a vzniká menej odpadu.
Cieľom je, aby bola bio kozmetika prístupná pre všetky ženy, napríklad znížením zbytočných nákladov, ako sú drahé obaly alebo reklama. Vďaka návratu k jednoduchosti môžu mať zákazníci celoročne zaručené nízke ceny za najvyššiu kvalitu.