Prírodná kozmetika značky Classic Ayurveda

Vysokokvalitná starostlivosť s ajurvédskymi ingredienciami

Vysokokvalitná a moderná prírodná kozmetika založená na ajurvédskych znalostiach starých tisíce rokov - Classic Ayurveda! Pre zdravý život v žiarivej kráse!

Marken / Classic Ayurveda

Classic Ayurveda: 21 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Vysokokvalitné výrobky od spoločnosti Classic Ayurveda sa vyrábajú v malej továrni s láskou a starostlivosťou z čisto prírodných surovín a pod dohľadom odborníkov na ajurvédu. Ošetrujú a hladia telo i dušu svojimi vynikajúcimi a účinnými zložkami a zmyselnými vôňovými kompozíciami. Všetky recepty vychádzajú z dávnych znalostí ajurvédy - sú zložené do moderných výrobkov starostlivosti, ktorých jemné, osviežujúce a ľahké textúry pokožke lichotia.

Okrem selektívneho výberu cenných prísad zohráva obrovskú úlohu aj tradičné spracovanie surovín: Výťažky z rastlín sa získavajú nielen na vodnej báze, ale aj v drahých olejoch. Vodné extrakty sú vyrobené veľmi opatrne a potom sú uvarené v dokonalom celku na nosnom oleji. Podľa ajurvédskeho učenia sa verí, že to je jediný spôsob, ako vzácne rastlinné látky preniknú do hlbokých vrstiev pokožky, aby rozvinuli celé spektrum ich účinkov.

Klasické výrobky z ajurvédy sú:

  • certifikované BDIH
  • vyrobené z čisto prírodných surovín
  • pokiaľ je to možné, s prísadami z ekologického poľnohospodárstva
  • bez minerálnych olejov, parabénov, silikónov a PEG
  • bez chemicko-syntetických vôní, farieb a konzervačných látok.
  • vyrobené bez testovania na zvieratách.