CMD Naturkosmetik Neutrálny šampón/ sprchovací gél veľký kanister, 2,50 l

Je tiež ideálny na ošetrenie neurodermatitídy

€ 71,99

(€ 28,80 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 2,50 l

Na sklade od: 13. októbra

Prečo to trvá dlhšie?

Prečo to trvá dlhšie? Táto položka momentálne nie je na našom sklade, ale čoskoro bude k dispozícii. Tovar si môžete objednať už teraz a odoslaný Vám bude ihneď po jeho dodaní. Zavrieť poznámku

Bezplatné doručenie do dňa: štvrtok, 15. októbra

Slovensko: doprava zadarmo
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na pokožku a vlasy
  • jemne čistí
  • zabraňuje lupinám

Často nakupované spolu s Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml

CMD Naturkosmetik Neutrálny šampón/ sprchovací gél veľký kanister, 2,50 l € 71,99 (€ 28,80 / l)
Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml € 8,19 (€ 45,50 / l)
Celková cena: € 80,18
Popis

Neutrálny sprchovací gél a šampón 2v1 obsahuje vysoký podiel minerálov. Tento proces čistenia je bez vôní, obsahuje hodnotnú soľ z Mŕtveho mora a je preto ideálny na každodenné použitie. Okrem toho, ošetruje svrbivú alebo podráždenú pokožku a pôsobí proti lupinám. Zlepšuje tiež objem a elasticitu vlasov a má regeneračné vlastnosti pokožky.

Plus vo veľkých kanistroch:

  • Redukcia plastového odpadu (2,5 l zodpovedá 12,5 fliaš po 200 ml)
  • Zachovanie zdrojov (balenie, preprava, emisie CO 2 atď.)
  • atraktívna cenová úspora až 40%
Č. produktu: CMD-21311
Obsah: 2,50 l
EAN: 4028719213111
Výrobca: CMD Naturkosmetik
Konzistencia/forma: kvapalina, gél
Druh produktu: starostlivosť pre mužov, 2v1 šampón a sprchovací gél, čistenie tela
Typ pokožky: pre každý typ , citlivá , suchá
Typ vlasov: citlivá pokožka hlavy, pre každý typ
Vlastnosti: refill (náplň), neparfumované, vegan
Vône: neutrálna
Certifikáty: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Balenie: veľké balenie, kanister
Zloženie (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Disodium Cocoyl Glutamate, Pca Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Coco Glucoside, Sodium Leavulinate, Sodium Anisate, Glyceryl Oleate, Citricacid, Phytic Acid, Maris Sal, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Nemecko, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: CMD Naturkosmetik Neutrálny šampón/ sprchovací gél veľký kanister

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
3 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

3 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder