Prírodná kozmetika značky ELIAH SAHIL Beauty

Prírodná kozmetika značky ELIAH SAHIL Beauty

Inovatívne, udržateľné produkty starostlivosti pre celé telo

ELIAH SAHIL Beauty znamená vybrané, vysokokvalitné a výživné prísady - skrátka: všetko najlepšie, čo príroda môže ponúknuť!

ELIAH SAHIL Beauty: 29 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Už v deväťdesiatych rokoch založil Silvio Perpmer, generálny riaditeľ a zakladateľ Eliah Sahil, medzinárodnú bestsellerovú, čistiacu a saponátovú značku Planet Pure. S narodením jeho syna Eliaha sa zrodila myšlienka vytvorenia 100% prírodnej a jemnej prírodnej kozmetickej značky pre pokožku a vlasy. Odvtedy značka s bio certifikátom vyvíja inovatívne a jedinečné výrobky. Zvlášť vynikajú výrobky na báze prášku - napríklad práškový šampón na umývanie vlasov. Napríklad v porovnaní s bežnými šampónmi sa ušetrí 70% vody.

Suroviny sa spracovávajú iba v najčistejšej forme. Vysokokvalitné esencie z bylín, kvetov a minerálov sa šetrne extrahujú a starostlivo spracúvajú, aby sa mohli naplno rozvinúť účinné látky, ako napríklad olej zo semien ruže alebo mydlového oleja, liečivá zemina alebo ženšen. Suroviny pochádzajú z kontrolovaného organického pestovania a sú 100% vegan a bez testovania na zvieratách .

Eliah-Sahil sa tiež spolieha na koncepciu balenia bez plastov a všetky nádoby sa dajú 100% recyklovať a biologicky odbúravať .

Aby sa niečo vrátilo k prírode, Eliah Sahil podporuje udržateľné a sociálne projekty na celom svete. Napríklad 50 centov z každého predaného šampónu pre deti ide do spoločnosti Allin Mikuna - zdravé stravovanie detí. Okrem toho podporuje aj Projekt kvitnúcich lúk - ako podpora ekologizácie krajiny.