farfalla Age Miracle Ritual Set

Sila & krása pre zrelú pleť

VypredanéProdukt sa už nevyrába.

Novšia verzia tohto produktu:

Popis

Čas plynie a zanecháva na našej pokožke stopy života - každá vráska dokáže porozprávať svoj vlastný príbeh. Značka Farfalla pripravila pre vás jedinečnú spevňujúcu sadu, ktorá vám pomôže spomaliť čas a vráti vám svieži a mladistvý vzhľad.

Starostlivosť o pokožku nad 30 rokov

Krok 1: Čistenie: Tvár najprv očistite vlhkou a tepou handričkou, ktorá je súčasťou tejto jedinečnej sady. Potom jemne aplikujte denný refresh čistiaci gél - póry dokážu tak lepšie absorbovať aktívne zložky. Pleť následovne opláchnite čistou vodou.

Krok 2: Efektívna vlhkosť: ako základ pod denný, alebo nočný krém použite aloe vera luxusný pleťový gél, ktorý obsahuje kyselinu hyaluronovú. Kyselina hyalurónová je považovaná za základnú zložku v boji proti starnutiu.

Krok 3: Vyhladzujúca starostlivosť na citlivé očné okolie: age miracle spevňujúci fluid jemne vklepkajte do citlivej oblasti okolo očí. Fluid obsahuje jedinečnú kombináciu vzácnych zložiek, ktoré zaisťujú optimálnu a dlhodobú vlhkosť a znižujú tak tvorbu vrások.

Krok 4: Intenzívna staroslivosť: naneste malé množstvo Age Miracle spevňujúceho regeneračného krému na tvár a jemne ho masírujte pozdĺž lymfatických ciev. Obsahujúce aktívne zložky pomáhajú spomaliť delenie buniek. Zníženie vrások o 23% počas 4 týždňov bolo dermatologicky potvrdené.

Druh produktov: sady
Typ pleti: zrelá
Výrobca: farfalla
Vlastnosti: vegan

Rad age miracle

Recenzie našich zákazníkov

Rezencia produktov:

6 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
5 (55%)
4 hviezdičky
3 (33%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
1 (11%)
1 hviezdička
0 (0%)

9 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 6 recenzií v iných jazykoch.