Exkluzívna „kytica ruží“ ku Dňu matiek!

Exkluzívna „kytica ruží“ ku Dňu matiek!

Náš tip na darček ku Dňu matiek - kytica divých ruží

Nová rada Soft Wild Rose od dánskej značky prírodnej kozmetiky URTEKRAM sa objavuje práve včas ku Dňu matiek. Hlavnou ingredienciou je šípka alebo divoká ruža a jej jemná vôňa láka snívať. Vône vás lákajú ponoriť sa do mora kvetov, zatiaľ čo rastlinné bio extrakty zo šípok, kvetov ruže a hydratujúcej aloe vera pokožku rozmaznávajú a optimálne ošetrujú normálny až suchý typ pleti a farbené vlasy.

Všetky produkty sú vegánske, majú 99 - 100 % prírodného pôvodu, sú certifikované spoločnosťou ECOCERT Cosmos Organic ako organická kozmetika a sú plnené do rastlinných obalov vyrobených z odpadu z cukrovej trstiny. To znamená, že tuby sú vyrábané ekologickým spôsobom a dajú sa recyklovať.

Pre normálny až suchý typ pleti

Vďaka jemným cukrovým povrchovo aktívnym látkam v Soft Body Rose Body Wash je pokožka dôkladne vyčistená a prírodná bariéra pokožky je chránená. Bio rastlinné výťažky zo šípky, kvetu ruže a aloe vera poskytujú pokožke hydratáciu a ošetrenie.

Soft Wild Rose Body Lotion obsahuje bio ošetrujúce zložky, ako je bambucké maslo a oleje z jojoby, ako aj marhuľové jadrá. V synergii rozmaznávajú pokožku a spôsobujú, že je pokožka hodvábne hebká, zatiaľ čo výťažky z aloe vera poskytujú dlhodobú hydratáciu.

Soft Wild Rose Hand Wash čistí jemnými povrchovo aktívnymi látkami z cukru bez vysušenia pokožky. Zároveň jej dodáva vlhkosť s aloe vera a glycerín a obklopuje ju jemnou vôňou divokej ruže.

Soft Wild Rose Hand Cream dokonalý ako starostlivosť! Pokožku rozmaznávajú prírodní hrdinovia z oblasti biologickej starostlivosti, ako napríklad výživné bambucké maslo, ako aj olivové, jojobové a mandľové oleje. Bio extrakty z kvetov ruží a bio extrakt z aloe vera zároveň dodávajú pokožke hebký pocit.

Na farbené vlasy

Farbené vlasy si zvyčajne vyžadujú osobitnú starostlivosť. Soft Wild Rose Conditioner čistí vlasy obzvlášť jemne jemnými povrchovo aktívnymi látkami s obsahom cukru. Extrakt z pobrežnej morskej kapusty zabraňuje úbytku farby stylingom a umývaním a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu farby. Výživný extrakt z červenej repy dodáva živý farebný lesk - pre zdravo vyzerajúce vlasy.

Kondicionér Soft Wild Rose z rovnakej rady je ideálny pre následnú starostlivosť. Výťažky z z katranu zabraňujú strate farby stylingom a umývaním a zaisťujú dlhotrvajúcu ochranu. Aj v tomto produkte výživný extrakt z červenej repy zaisťuje nádherný lesk farby. Bio kokosový olej so svojimi výživnými vlastnosťami uľahčuje rozčesávanie a zjemňuje vlasy.

O spoločnosti URTEKRAM:

Škandinávska značka prírodnej kozmetiky URTEKRAM existuje už takmer 50 rokov: biopotraviny a prírodná kozmetika sa vždy vyrábali v srdci Dánska. V roku 1972 vtedajší zakladatelia otvorili v Kodani malý obchod s potravinami so zdravou výživou „Urtekræmmer“. V roku 1989 bol dnešný výrobný závod konečne postavený na Mariager Fjord v severnom Jutsku v Dánsku. Atmosféra, v ktorej sa vyrábajú výrobky na starostlivosť o vlasy, pokožku a zuby, je vidiecka, pokojná a známa.
Urte - to sú bylinky a bylinné zložky, ktoré sa používajú v bezpečne biologicky odbúrateľných výrobkoch. Ale Urtekram znamená oveľa viac: v mene, ako aj v súčasnosti, je veľa priekopníckeho ducha a odhodlania, ako aj láskavé a vrúcne objatie prírody. Pretože to je to, čo znamená Urtekram:

URTE | bylinky
KRAM | objatie