Bio kozmetika so zeleninou od Hands on Veggies

Celý sortiment kozmetiky Hands on Veggies nájdete na našej stránke Ecco Verde.

Hands on Veggies predstavuje inovatívnu vegánsku organickú kozmetiku zo záhrady! Rakúska značka sa zrodila z túžby vyvíjať novú, sviežu, mladú a absolútne revolučnú organickú kozmetiku, ktorá je jednoducho „zelená“ a kadečo iné ako obyčajná.

Nakupovať podľa kategórií

Marken / Hands on Veggies

Hands on Veggies: 12 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Hlavné znaky vysokokvalitných výrobkov sú skutočne netradičné: zelenina. Zelenina, ktorú trh kozmetiky doteraz zanedbáva v prospech ovocia a kvetov, ponúka množstvo výživných látok, vitamínov a antioxidantov a v žiadnom prípade nie je horšia ako ovocie alebo kvety! Niektoré z prírodných zložiek sa získavajú aj biofermentáciou, a preto poskytujú ešte širšiu škálu cenných zložiek starostlivosti o pokožku a vlasy.

Ďalšou špecialitou Hands on Veggies je konzervácia kozmetiky. To zaisťujú rastlinné extrakty a fermentované zložky. Je to špeciálne vyvinutý, viacstupňový a čisto prírodný proces konzervácie. To ponúka dokonca dvojitú výhodu: odolnosť a starostlivosť.

Spoločnosť Hands on Veggies prišla aj s niečím špeciálnym: tuby sú vyrobené z plastu na biologickom základe, ktorý je možné vyrobiť z odpadu z cukrovej trstiny. Prázdne tuby možno recyklovať!

Značka Hands on Veggies je:

  • vegan,
  • bio certifikovaná ECOGEA,
  • cruelty-free
  • a prirodzene konzervovaná organickou fermentáciou.