Vianočný trh otvára svoje dvere

Vianočný trh otvára svoje dvere

Vianočný trh Ecco Verde tento rok opäť vybral produkty, ktoré možno venovať ako darček. Veľký sortiment ponúka niečo pre všetky chute a cenové očakávania.

Vianočný trh je rozdelený do kategórií dámy , muži a mamičky a deti . Existujú aj nápady na darčeky rôznych tém.

Adventný kalendár

Chceli by ste čaj, vôňu alebo prírodnú kozmetiku namiesto adventného kalendára s čokoládou? To nie je žiaden problém. Ponúkame veľký výber všetkých možných verzií adventného kalendára.

Čajové zmesi a čajové súpravy

Čo je viac relaxačné ako vychutnať si šálku obľúbeného čaju počas bieleho zimného rána? U nás nájdete vynikajúce variácie vianočných čajov a niekoľko čajových súprav.

Darčekové sady

Tieto sady uľahčujú hľadanie darčekov - pretože často je jeden darček príliš malý alebo často nie je ľahké nájsť vhodný darček.

Exkluzívne darčeky

Pre tých, ktorí radi venujú exkluzívne darčeky, nájdete v tejto kategórii vysokokvalitnú kozmetiku, výrobky pre starostlivosť o pleť, líčidlá a ďalšie výrobky. Od starostlivosti, cez luxusný make-up až po značky ekologickej kozmetiky nájdete tu.

Parfémy

Od parfémov po toaletnú vodu nájdete všetko v tejto kategórii so 100% prírodnými ingredienciami a mnohými zložitými vôňami.

Vegánske vianočné nápady

Nájsť vhodný darček pre vegánov nie je vôbec jednoduché. V Ecco Verde máme teraz veľký výber vegánskej kozmetiky a výrobkov starostlivosti o pleť, ktoré sú tiež ideálne ako darček. Všetky tieto produkty nájdete v tejto kategórii.

Darčekové poukážky

Výber je taký veľký, že sa nemôžete rozhodnúť, ktorý darček by sa perfektne hodil? A čo tak venovanie darčekovej poukážky? Dotyčný si tak môže ľubovoľne niečo pekné vybrať a potešiť sa. ;-)

Bývanie

Tu nájdete všetko od vôní cez vianočné zmesi vôní až po darčekové sady, ktoré ponoria Váš domov do príjemnej atmosféry.

Kúpanie & Wellness

Najlepším spôsobom, ako úplne vypnúť je vynikajúci kúpeľ. Nemali by však chýbať správne látky určené na kúpanie. Tu nájdete všetko pre každého, kto má rád relaxačné kúpele a chce svoju pokožku intenzívne ošetriť.

Make-up

V tejto kategórii nájdete 100% prírodný make-up pre všetky príležitosti, vo všetkých variantoch a farbách.