La Saponaria Bioaktívne sérum No Age, 15 ml

Regeneračná starostlivosť s efektom proti starnutiu!

€ 13,67 € 15,19 -10%

(€ 911,33 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 15 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre suchú, zrelú a náročnú pleť
  • s granátovým jablkom a peptidmi
  • vyhladzujúce účinky

Často nakupované spolu s La Saponaria Čistiaci krém na tvár, 50 ml

La Saponaria Bioaktívne sérum No Age, 15 ml € 13,67 (€ 911,33 / l)
La Saponaria Čistiaci krém na tvár, 50 ml € 17,18 (€ 343,60 / l)
Celková cena: € 30,85
Popis

Bioaktívne sérum No-Age je koncentrovaný produkt na starostlivosť o pleť, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre zrelú, suchú alebo náročnú pleť. Kombinuje bio-granátovú vodu s peptidmi, kyselinou hyalurónovou a extraktom z tamarindu, čím vyhladzuje štruktúru pleti.

Použitie: ráno a večer naneste niekoľko kvapiek séra na očistenú pleť a vmasírujte.

Č. produktu: LAS-VI005M015
Obsah: 15 ml
EAN: 8054615471238
Výrobca: La Saponaria
Konzistencia/forma: sérum
Druh produktu: sérum
Typ pokožky: náročná , zrelá , suchá
Vlastnosti: vegan
Certifikáty: BDIH - Cosmos Organic
Pokyny na skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
Balenie: kartón, pipeta/fľaštička s pipetou
Zloženie (INCI)

Aqua, Punica Granatum Fruit Water[2], Glycerin, Propandiol, Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-3 Rice Branate, Oryza Sativa Extract[2], Oryza Sativa (Rice) Powder[2], Sodium Hyaluronate, Tamarindus Indica Seed Polysaccharide, Pichia Ferment Lysate Filtrate, Alteromonas Ferment Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil[2], Saccharide Isomerate, Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Parfum[1], Phenylethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Linalyl Acetate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, Terpineol, Geranyl Acetate, Geraniol

  1. als natürlicher Bestandteil ätherischer Öle
  2. Z kontrolovaného ekologického pestovania
Rad Linea Viso Constituzionale
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: La Saponaria Srl Società Benefit, Via dei Trasporti 3-5, 61122, Pesaro (PU), Taliansko, www.lasaponaria.it

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: La Saponaria Bioaktívne sérum No Age

10 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

3,6 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
2 (11%)
4 hviezdičky
9 (52%)
3 hviezdičky
4 (23%)
2 hviezdičky
1 (5%)
1 hviezdička
1 (5%)

17 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 10 recenzií v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder