Prírodná kozmetika La Saponaria

Prírodná kozmetika pre deti a dospelých

Nakupovať podľa kategórií

Marken / La Saponaria

La Saponaria: 254 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

La Saponaria ponúka ručne vyrábanú prírodnú kozmetiku a suroviny na výrobu vlastných produktov. La Saponaria verí predovšetkým v ručnú prácu, čo sa odráža aj v širokom sortimente surovín určených na vlastnú výrobu. Čo môže byť krajšie, ako sa o seba starať kozmetikou, ktorú si vyrobíte doma? - S vedomím, že obsahuje iba ingrediencie, ktoré ste si sami vybrali a ktoré predovšetkým neobsahujú žiadne škodlivé látky...

Príbeh talianskej značky La Saponaria sa začal už dávno, keď jeden z dvoch zakladateľov - Luigi - objavil lásku k mydlu a vôňam a následne začal mydlá vyrábať pod drobnohľadom a vedením svojej babičky. Štúdium chémie sa zdalo logickým dôsledkom. Potom stretol Luciu a prvé experimenty sa mohli začať.

V roku 2006 sa La Saponaria začala formovať, keď títo dvaja predávali svoje ručne vyrábané mydlá na miestnych remeselných trhoch a začali spoluprácu s GAS - fair trade skupinou - v ich rodnom meste. Prostredníctvom crowdfundingu a s veľkou vášňou a veľkými snami bola v roku 2007 konečne spustená značka La Saponaria.