Prírodná kozmetika pre mladé ženy od Lady Green Paris

Vysokokvalitné výrobky na starostlivosť v trendových obaloch

Lady Green Paris ponúka vysokokvalitnú prírodnú kozmetiku pre mladé ženy a predstavuje oveľa viac než len starostlivosť o mladú pleť. Francúzska značka kozmetiky prikladá veľký význam vynikajúcej kvalite a pozitívnemu a šťastnému prístupu k mladej pokožke a s ňou spojenými problémami s pokožkou. A pretože väčšina spoločností vyrába unisex výrobky pre chlapcov a dievčatá, Lady Green videla potrebu vyvíjať výrobky starostlivosti výlučne pre dievčatá a mladé ženy.

Lady Green: 24 produktov

Váš výber

Všetky ceny vr. DPH

Ako prvá značka prírodnej kozmetiky v Európe ponúka Lady Green mladým ženám a dievčatám rad kozmetiky prispôsobenej potrebám ich pokožky. S farebným dizajnom a ženskými vôňami sú výrobky zvonku tiež atraktívne. Pre Lady Green je navyše veľmi dôležitá kvalita a účinnosť, a preto je kozmetika bohatá na prírodné účinné látky, ktoré pomáhajú dostať problematickú pokožku pod kontrolu.

Ide tiež o to, aby ste mladým dievčatám a ženám oznámili, že sú krásne, pretože krása vychádza z ich vnútra. Krása má predovšetkým niečo spoločné s dobrým pocitom - cítite sa doslova „pohodlne vo svojej koži“, čo je možné potom tiež vidieť.

Lady Green Cosmetics je:

  • ECOCERT certifkovaná,
  • certifikovaná organizáciou PETA,
  • bez parabénov, PEG a fenoxyetanolu,
  • bez GMO, syntetických farieb a vôní
  • a dermatologicky testovaná.