Le Erbe di Janas Neemový olej, 50 ml

Ajurvédsky všestranný produkt na problematickú pleť

€ 8,27 € 9,19 -10%

(€ 165,40 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • na vlasy a pokožku
  • lisovaný za studena

Často nakupované spolu s Le Erbe di Janas Rozmarínový hydrolát, 100 ml

Le Erbe di Janas Neemový olej, 50 ml € 8,27 (€ 165,40 / l)
Le Erbe di Janas Rozmarínový hydrolát, 100 ml € 12,86 (€ 128,60 / l)
Celková cena: € 21,13
Popis

Neemový olej z ekologického poľnohospodárstva je všestranný a možno ho používať na starostlivosť pleti, vlasov a zvierat, ako aj v domácnosti.

Č. produktu: EDJ-09NEEM0050
Obsah: 50 ml
EAN: 8054329891131
Výrobca: Le Erbe di Janas
Druh rastliny: neem
Druh starostlivosti: tónovaná
Konzistencia/forma: olej
Typ starostlivosti pre pokožku hlavy: oleje
Druh produktu: olej na pleť
Typ pokožky: podráždená , problematická (nečistá)
Typ vlasov: s lupinami
Vlastnosti: ajurvédske, bez lepku, bez laktózy, vegan
Certifikáty: Vegan OK
Balenie: sklo, pipeta/fľaštička s pipetou
Zloženie (INCI)

Azadirachta Indica (Neem) Oil[1]

  1. Z bio pestovania
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Le Erbe di Janas S.r.l., Traversa Via Ghilarza snc, 09170, Oristano (OR), Taliansko, info@erbedijanas.com, www.erbedijanas.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Le Erbe di Janas Neemový olej

42 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,3 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
38 (60%)
4 hviezdičky
13 (20%)
3 hviezdičky
5 (7%)
2 hviezdičky
5 (7%)
1 hviezdička
2 (3%)

63 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 42 recenzií v iných jazykoch.